Śmierć Matthew Perry’ego wstrząsnęła światem. Gwiazdy, które miały okazję pracować z aktorem i podziwiały jego talent, żegnały się z nim w poruszających wpisach w mediach społecznościowych albo oddawały mu hołd w inny sposób (np. podczas koncertów). Odtwórczynie i odtwórcy głównych ról w serialu „Przyjaciele” wydali wspólne oświadczenie, za pośrednictwem którego przyznali, że są zdruzgotani. Matthew Perry był dla nich jak rodzina. Właśnie dlatego potrzebują czasu, by powiedzieć coś więcej. W połowie listopada tego roku na ich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się łamiące serca publikacje. 

Jennifer Aniston pożegnała Matthew Perry’ego na Instagramie

To, co Jennifer Aniston napisała na swoim Instagramie, naprawdę rozdziera serca. Popularna aktorka opublikowała długi wpis, w którym odniosła się do fanek i fanów. Ujawniła, że pożegnanie z Matthew Perrym wywołało u niej falę nieznanych jej do tej pory emocji. 

Kochaliśmy go głęboko. Był taką częścią naszego DNA. Zawsze było nas 6. To była wybrana rodzina, która na zawsze zmieniła bieg tego, kim byliśmy i jaka miała być nasza ścieżka. Matty WIEDZIAŁ, że uwielbia rozśmieszać ludzi. Jak sam powiedział, jeśli nie usłyszał śmiechu, myślał, że umrze. Od tego dosłownie zależało jego życie – przyznała Jennifer Aniston w dalszej części postu.

Na koniec gwiazda zwróciła się bezpośrednio do Matthew Perry’ego:

Matty, bardzo cię kocham i wiem, że teraz jesteś całkowicie spokojny i nie odczuwasz żadnego bólu. Rozmawiam z tobą codziennie… czasami prawie słyszę, jak mówisz: „Czy mógłbyś być bardziej szalony?” – dodała Jennifer Aniston. 

Poruszającym do granic możliwości słowom towarzyszą zdjęcie oraz wideo (scena pożegnania z „Przyjaciół”). Co więcej, Jennifer Aniston pokazała wiadomość, jaką Matthew Perry wysłał do niej przed śmiercią. Aktor przyznał za jej pośrednictwem, że uwielbiał ją rozśmieszać. 

Gwiazdy serialu „Przyjaciele” uczciły pamięć Matthew Perry’ego

Jak wspomniałyśmy, pozostałe gwiazdy „Przyjaciół” też uczciły pamięć Matthew Perry’ego. Matt LeBlanc, który opublikował oświadczenie jako pierwszy z całej grupy, wyznał, że lata spędzone z nieżyjącym już aktorem, wspomina najlepiej z całego swojego życia. Cieszy się, że spędzili tyle czasu razem i jest dumny, że może nazywać go swoim przyjacielem.

Courteney Cox wrzuciła na Instagram fragment swojej ulubionej sceny z serialu i ujawniła, jak wyglądała praca z Matthew Perrym na planie. Co więcej, przyznała, że bardzo za nim tęskni.

Dziękuję, że rozśmieszałeś mnie do tego stopnia, że bolały mnie mięśnie, a łzy płynęły mi po twarzy KAŻDEGO DNIA – brzmi fragment pożegnania, opublikowanego przez Lisę Kudrow. Podobnie jak jej koleżanki oraz koledzy z planu kultowego serialu, jest bardzo wdzięczna za znajomość z odtwórcą roli Chandlera. 

Zobacz także:

David Schwimmer też podzielił się ulubionym zdjęciem z Matthew Perrym. Przewidujemy, że wywoła ono uśmiech na twarzach wielu fanów i fanek „Przyjaciół”