Mamy świetną wiadomość dla fanek i fanów Jennifer Aniston, a także dla wszystkich osób, które zachwycają się jej urodą. Jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie dołączyła właśnie do grona gwiazd, które stworzyły swoje marki kosmetyczne. Kiedy LolaVie zadebiutuje na rynku beauty i co znajdziemy w ofercie? Oto wszystko, co wiemy o nowym biznesie Jennifer Aniston. 

Jennifer Aniston stworzyła własną markę kosmetyczną!

Selena Gomez, Jessica Alba, Kim Kardashian, Rihanna – to tylko kilka gwiazd, które stworzyły swoje marki kosmetyczne. Na podobny krok zdecydowała się Jennifer Aniston, o czym dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się w miniony czwartek (2 września). Aktorka, którą pokochałyśmy i pokochaliśmy za rolę Rachel Green w serialu Przyjaciele, opublikowała dwa zdjęcia na swoim profilu na Instagramie z tajemniczym podpisem: „Coś nadchodzi” (możecie je zobaczyć także w naszej galerii). Nie zdradziła więcej szczegółów. Oznaczyła natomiast profil @lolavie. I tym samym ujawniła, nad czym pracowała przez ostatnie lata. 

Co wiemy o LolaVie, czyli marce kosmetycznej Jennifer Aniston?

Jennifer Aniston nie zdradziła dotąd wielu szczegółów związanych z jej marką, ale wszystko wskazuje na to, że będzie się ona skupiać wokół naturalnej pielęgnacji. Jak podaje serwis PageSix, w 2019 roku złożono wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego LolaVie dla balsamu do twarzy i ciała, żelu pod prysznic, a także dla świec zapachowych. Więcej dowiemy się już za kilka dni. Premierę LolaVie zaplanowano bowiem na 9 września tego roku. Nie możemy się doczekać, a wy?