Jeżeli używacie Instagrama, prawdopodobnie polajkowaliście, a przynajmniej widzieliście zdjęcie, które Jennifer Aniston opublikowała w środę na swoim nowym profilu. Stało się prawdziwym hitem internetu! Możliwe, że większość z was followuje aktorkę na Instagramie. Jennifer Aniston pobiła bowiem rekord Guinnessa, zdobywając pierwszy milion obserwatorów w (zaledwie!) 5 godzin i 16 minut. To lepszy wynik od Meghan Markle i księcia Harry’ego, którzy w kwietniu tego roku założyli profil @sussexroyal. Odtwórczyni roli Rachel Green w serialu Przyjaciele aktywnie działa na Instagramie – codziennie publikuje zdjęcia lub wideo, tworzy relacje na Instastory, a także odpowiada na komentarze swoich followersów. Jednej z obserwatorek zdradziła nawet, jak potoczyłyby się losy Rachel i Rossa po zakończeniu emisji serialu.

Jennifer Aniston zdradziła na Instagramie, jak potoczyły się losy Rachel i Rossa z serialu Przyjaciele

Od emisji pierwszego odcinka Przyjaciół minęło 25 lat. Niesamowite, że serial o Rachel, Monice, Phoebe, Rossie, Chandlerze i Joeyu jest wciąż aktualny i zdobywa kolejnych fanów na całym świecie. Nie tylko z przyjemnością powracamy do poszczególnych epizodów Przyjaciół, ale również chętnie odkrywamy kolejne tajemnice i ciekawostki związane z amerykańskim sitcomem. Ostatnio Jennifer Aniston zdradziła, jak potoczyłyby się losy Rachel Green i Rossa Gellera – prawdopodobnie najbardziej lubianej ze wszystkich par z serialu. Jedna z obserwatorek na Instagramie (influencerka @kaitlynbristowe) zapytała, czy ona (w domyśle – Rachel) wciąż jest w związku z Rossem. Jennifer Aniston przyznała: well, we’re on a break. Ale nie znaczy to, że aktualnie mają przerwę! Aktorka nawiązała do kultowego tekstu z piętnastego odcinka trzeciego sezonu Przyjaciół, którym Ross nieudolnie tłumaczył się przed swoją dziewczyną - we were on a break. Oznacza to, że mimo chwilowych problemów, nadal są parą!

Jennifer Aniston chciałaby, aby powstała kontynuacja serialu Przyjaciele – wielokrotnie wspominała o tym w wywiadach. W rozmowie z portalem Today stwierdziła nawet, że Rachel i Ross z całą pewnością wciąż byliby razem. W końcu są swoimi homarami. Czy by się zajmowali? Prawdopodobnie skupiliby się na wychowaniu swojej dorastającej córki – Emmy.

Pamiętacie uroczą córkę Rossa i Rachel z „Przyjaciół”? Zobaczcie, jak Emma Geller-Green wygląda po 14 latach! >>>