Miley Cyrus i Liam Hemsworth w 2009 roku poznali się na planie filmu „Ostatnia piosenka” W ten sposób zaczęła się ich zawiła i skomplikowana historia miłosna. Seria rozstań i powrotów gwiazdorskiej pary ostatecznie zakończyła się dopiero w 2020 roku, gdy sfinalizowano ich szeroko komentowany w mediach rozwód. Choć Miley i Liam formalnie nie są małżeństwem już od prawie trzech lat, temat ich relacji do tej pory co rusz powraca na nagłówki kolorowych czasopism i portali internetowych. Szerokim echem odbił się m.in. kawałek „Flowers”, który Miley wypuściła na początku tego roku. O tym, że bijący rekordy popularności utwór został napisany o byłym mężu artystki wiadomo było nie tylko za sprawą daty publikacji (która zostały zaplanowana na 13 stycznia, czyli dzień urodzin australijskiego aktora). Sam teledysk oraz tekst piosenki kryły wiele smaczków, które zostały szybko wyłapane przez czujne oczy i uszy wiernych fanów i fanek Cyrus. Przykład? Miley występuje w klipie w garniturze, który prawdopodobnie należał do jej byłego męża. Ma to być rzekomo ten sam w którym Liam Hemsworth wystąpił na premierze filmu „Avengers: Endgame” w kwietniu 2019 roku (podczas której aktorowi towarzyszyła oczywiście była gwiazda Disneya).

Sam teledysk nakręcony został w domu, który rzekomo wynajmowany był przez Hemswortha w czasie związku z Cyrus, by właśnie tam zdradzać młodszą artystkę. Nieprzypadkowa miała być również złota kreacja, którą miała na sobie Miley w klipie do piosenki „Flowers”. Ta była podobno bezpośrednim nawiązaniem do bardzo podobnej kreacji Jennifer Lawrence z premiery filmu „Igrzyska śmierci” w Los Angeles w 2012 roku. W ten sposób 30-latka chciała w subtelny sposób uwiarygodnić plotki o romansie Liama i Jennifer.

 Jennifer Lawrance miała romans z Liamem Hemsworthem?

Jennifer Lawrance długo nie zajmowała stanowiska na temat plotek o romansie z Liamem Hemsworthem, którego poznała na planie „Igrzysk Śmierci” w 2011 roku. Aktorka nie uniknęła jednak pytań na temat jej relacji z Australijczykiem podczas promocji swojej najnowszej produkcji „Bez urazy”, która kilka dni temu trafiła do kin. Podczas wywiadu w programie „Watch What Happens Live!”, którego gospodarzem jest Andy Cohen, 32-latka zapytana zostala o najnowszy hit Miley Cyrus. Gdy wyszło Flowers”, w mediach społecznościowych trwała dyskusja na temat twojego potencjalnego romansu z kolegą z planu, w czasie, gdy ten był w związku. Czy to prawda? – zapytał wprost dziennikarz.

Nie, to nie jest prawda. To totalna plotka. Wszyscy wiedzą, że pocałowaliśmy się raz z Liamem, ale to było lata po tym, jak on rozstał się z Miley. Wychodzę więc z założenia, że nawiązania z teledysku to po prostu przypadek.

Wszystko wskazuje więc na to, że jeden pocałunek, o którym mówi Lawrance, wydarzył się w czasie, gdy para miała jedną z wielu przerw. Czy jest to więc przypadek jak u Rossa i Rachel z „Przyjaciół”, którzy were on a break?