Miley Cyrus i Liam Hemsworth znów na językach

Miley Cyrus i Liam Hemsworth w 2009 roku spotkali się na planie filmu „Ostatnia piosenka”. Od tamtego momentu zaczęła się długa i zawiła historia ich miłości. Seria rozstań i powrotów gwiazdorskiej pary ostatecznie zakończyła się dopiero w 2020 roku, gdy sfinalizowano ich szeroko komentowany w mediach rozwód. Choć Miley i Liam formalnie nie są małżeństwem już od prawie trzech lat, temat ich wyjątkowo skomplikowanej relacji do tej pory co rusz powraca na nagłówki kolorowych czasopism i portali internetowych. Wodą na młyn miłośników celebryckich dram na początku tego roku stał się teledysk do najnowszego singla artystki pt. „Flowers”. Internauci zaczęli doszukiwać się w nim licznych nawiązań do aktora.

Liam Hemsworth miał romans z Jennifer Lawrence?

Jedną z plotek, która ostatnio robi największą furorę w sieci, jest ta dotycząca miejsca, w którym nakręcono oficjalny klip do „Flowers”. Jeśli wierzyć pogłoskom, zmysłowe wideo w reżyserii Jacoba Bixenmana powstało na terenie domu, w którym Liam ponoć zdradzał Miley z innymi kobietami. Na tym jednak aluzje do prawdziwych wydarzeń rzekomo jednak wcale się nie kończą. 

Najnowsza teoria, którą podchwycili użytkownicy TikToka mówi o tym, że bardzo wymowna ma być także... sama stylizacja Miley. Perełka vintage, czyli złota suknia z kolekcji Yves Saint Laurent na sezon jesień-zima 1991/1992 zdaniem niektórych ma nawiązywać do... bardzo podobnej kreacji Jennifer Lawrence z premiery filmu „Igrzyska śmierci” w Los Angeles w 2012 roku.

Jennifer Lawrence na premierze filmu „Igrzyska śmierci” (2012) / fot. Getty Images

Dlaczego Miley Cyrus miałaby w 2023 roku upodabniać się do koleżanki swojego eks? No właśnie. Zwolennicy teorii spiskowych uważają, że wokalistka zrobiło to celowo, aby w taki subtelny sposób uwiarygodnić plotki o romansie Liama i Jennifer.

Przypomnijmy, że odtwórczyni roli Katniss Everdeen przed laty przyznała się jedynie do tego, że poza kamerami całowała się z Liamem. Dowodów na ich romans jednak jak nie było, tak nie ma. Dopóki na ten temat nie wypowiedzą się sami zainteresowani, wszystkie doniesienia o tym, że Hemsworth zdradzał Miley z laureatką Oscara radzimy wam więc traktować z przymrużeniem oka.