Baby boom w show-biznesie wciąż trwa. W zagranicznych mediach pojawiły się właśnie informacje, według których Jennifer Lawrence i Cooke Maroney spodziewają się pierwszego – wspólnego dziecka. O ciąży gwiazdy takich produkcji jak Igrzyska śmierci, Joy czy Poradnik pozytywnego myślenia jako pierwszy poinformował wczoraj (8 września 2021 roku) People. Natomiast chwilę później osoba reprezentująca interesy przyszłej mamy potwierdziła te doniesienia.  

Jennifer Lawrence jest w ciąży!

Jennifer Lawrence zostanie mamą po raz pierwszy. Co wiemy na ten temat? Niestety niewiele. Laureatka Oscara za rolę w Poradniku pozytywnego myślenia należy do grona gwiazd, które bardzo dbają o swoją prywatność. Nie ma profilu na Instagramie, z kolei w wywiadach niechętnie porusza tematy inne niż te, które mają związek z jej poczynaniami zawodowymi. Gwiazda potwierdziła, że jest w ciąży. Nie zdradziła natomiast szczegółów związanych z powiększeniem rodziny. Nie ujawniła, na kiedy zaplanowano termin porodu, jakiej płci będzie dziecko, a także jakie imię wybrała wraz z mężem, Cooke’em Maroneyem, dla swojej córki albo swojego syna. Wszystko wskazuje na to, że takie szczegóły poznamy „dopiero” po narodzinach dziecka. 

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney – historia związku

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney zaczęli się spotykać w 2018 roku. Kilka miesięcy później nowojorski marszand oświadczył się jednej z najpopularniejszych aktorek na świecie, o czym dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się w lutym 2019. Ślub pary odbył się w tym samym roku. Jak podały zagraniczne media, Jennifer Lawrence i Cooke Maroney pobrali się w październiku 2019 roku w luksusowej posiadłości Belcourt Castle w Newport w Rhode Island. Wśród 150 osób, które zaprosili na ceremonię, znaleźli się m.in. Kris Jenner, Adele, Cameron Diaz, Sienna Miller, Emma Stone, Ashley Olsen oraz Amy Schumer. W tym wyjątkowym dniu Jennifer Lawrence postawiła na zachwycającą suknię od domu mody Dior, którego jest ambasadorką od 2012 roku. Teraz natomiast okazuje się, że aktorka i Cooke Maroney spodziewają się dziecka.