Jennifer Lopez i Ben Affleck są parą! 

Stara miłość nie rdzewieje? Prawda! Jennifer Lopez i Ben Affleck są tego najlepszym przykładem. O tym, że dawni kochankowie znów się spotykają w zagranicznych mediach głośno jest już od kilku tygodni. Początkowo mówiono „tylko” o przyjaźni. Wszystko wskazuje jednak na to, że jesteśmy świadkami wielkiego powrotu Bennifer

Najpierw J.Lo i Bena Afflecka widziano na wydarzeniu Vax Live, później mówiło się o tym, że wspólnie spędzili romantyczne wakacje w Big Sky Resort, który mieści się w Montanie. To, że jest między nimi coś więcej potwierdziły także osoby z najbliższego otoczenia pary, które udzieliły wywiadów serwisom plotkarskim, na czele z People

„[Jennifer] spędziła kilka dni z Benem poza miastem. Łączy ich silna więź. To wszystko jest bardzo szybkie i intensywne, ale Jennifer jest szczęśliwa” – zdradził informator (bądź informatorka) portalu „People”.  

Jennifer Lopez i Ben Affleck całowali się publicznie!

Teraz rozwiane zostały wszelkie wątpliwości. Jennifer Lopez i Bena Afflecka przyłapano bowiem na pocałunku! Kiedy i gdzie? W minioną niedzielę, 13 czerwca 2021 roku, podczas kolacji w restauracji Nobu w Malibu (Kalifornia), gdzie Ben i Jen świętowali 50. urodziny siostry piosenkarki, Lindy (wspólnie zresztą z całą rodziną). Para okazywała sobie zresztą sporo czułości – całowali, ale i głaskali po twarzach czy patrzyli głęboko w oczy. Co zresztą zdążyli uchwycić paparazzi (zdjęcia opublikował serwis „Page Six”). Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie ze strony głównych zainteresowanych całą sprawą. To również idealna okazja do tego, aby przypomnieć historię ich (dość burzliwego) związku oraz powód rozstania w 2004 roku. Jest on bardzo zaskakujący. Co się wydarzyło? 

Jennifer Lopez i Ben Affleck – historia związku

Cofnijmy się do 2001 roku. To właśnie wtedy Jennifer Lopez oraz Ben Affleck spotkali się po raz pierwszy na planie filmu Gigli. Między nimi niemal od razu pojawiło się uczucie. To był bardzo intensywny okres w życiu JLo. W lipcu 2002 roku wokalistka i aktorka zakończyła bowiem (trwające około rok) małżeństwo z Crissem Juddem. Kilka miesięcy później zaczęła spotykać się z Benem Affleckiem. I tak właśnie narodziła się Bennifer, czyli najbardziej hot para w show-biznesie we wczesnych latach 2000. Jennifer Lopez i Ben Affleck chętnie pojawiali się razem publicznie, poza tym nie szczędzili sobie czułości. Co więcej, planowali ślub. Wystawna ceremonia miała odbyć się we wrześniu 2003 roku w Santa Barbara. Niestety została przełożona. I to na kilka dni przed planowanym terminem. Powód? Za duże zainteresowanie mediów.   

Dlaczego Jennifer Lopez i Ben Affleck rozstali się w 2004 roku?

Fanki / fani Bennifer miały / mieli nadzieję, że para pobierze się w niedalekiej przyszłości. Niestety ślub nigdy się nie odbył. Co więcej, w styczniu 2004 roku Jennifer Lopez i Ben Affleck oficjalnie zerwali zaręczyny, a tym samym zakończyli około dwuletni związek. Kilka lat później (osobno) udzielili szczerych wywiadów, w których wrócili do łączącej ich relacji. Oboje przyznali, że popełnili błąd, ponieważ byli za bardzo „dostępni”. Nie dbali o swoją prywatność. W 2016 roku Jennifer Lopez stwierdziła w rozmowie z serwisem People, że towarzyszyła im ogromna presja ze strony tabloidów, które dopiero wchodziły na rynek wydawniczy. Nie ma jednak wątpliwości, że łączyła ich prawdziwa miłość. 

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć wspólne zdjęcia Jennifer Lopez i Bena Afflecka.