A jednak! Choć byli zaręczeni, to nie do końca spodziewałyśmy się i spodziewaliśmy, że znowu spróbują dotrzeć do ołtarza. Wszak raz im nie wyszło, a było bardzo blisko. Wygląda na to, że tym razem im się udało. Na własnych zasadach. W Las Vegas. Czy Jennifer Lopez i Ben Affleck zostali naprawdę małżeństwem? Oto wszystko, co wiemy na ten temat

Jennifer Lopez i Ben Affleck – ślub

Ta wiadomość rozpaliła do czerwoności amerykańskie media! Jennifer Lopez i Ben Affleck mieli złożyć przysięgę małżeńską w sobotę 16 lipca 2022 roku. Czy ślubowali sobie miłość, wierność i tak dalej? Może ułożyli własną treść przysięgi. Według źródła TMZ.com, czyli serwisu, który jako pierwszy podał wiadomość o ślubie, Ben i Jen akt małżeństwa mieli dostać w hrabstwie Clark w stanie Nevada. A najpopularniejszym miastem tego stanu, w którym wiele osób wzięło ślub na szybko, jest właśnie Las Vegas.

Potwierdzenie mają stanowić dokumenty. 52-letnia wokalistka miała zmienić nazwisko Od teraz oficjalnie nazywa się Jennifer Affleck! Fanki i fani wyśledzili w systemie urzędu przynależnego do miejsca ślubu, że Jennifer złożyła wniosek o zmianę nazwiska. W systemie nie wprowadzono jeszcze jednak daty ślubu.

Nie znamy na ten moment innych szczegółów. Można jednak podejrzewać, że para chciała uniknąć rozgłosu, ale przy okazji zrealizować swoje pragnienie, by wziąć ślub. Postanowili zatem zrobić to w sekrecie. Liczymy jednak, że prędzej czy później podzielą się szczęśliwą nowiną i zdradzą więcej na ten temat! Czekamy i gratulujemy!

Jennifer Lopez i Ben Affleck – zaręczyny

Przypomnijmy, że ponowne zaręczyny Bennifer miały miejsce wiosną tego roku, na przełomie marca i kwietnia. Była sobota, Jen brała kąpiel, kiedy Ben znów poprosił ją o rękę!

Byłam totalnie zbita z tropu, po prostu spojrzałam mu w oczy i rozpłakałam się, przypominając sobie, że dokładnie 20 lat temu przeżywałam dokładnie to samo – wspomniała Jennifer. Totalnie zaniemówiłam, zapytał mnie więc, czy to oznacza „tak”. Tak, oczywiście, że to oznacza „tak” – odpowiedziałam.

Wręczył mi pierścionek, mówiąc, że to zielony brylant. Zielony to mój ulubiony kolor, ale i mój szczęśliwy kolor. Teraz już pozostanie nim zresztą na zawsze – wyznała na łamach newslettera wysyłanego do fanów.

Po raz pierwszy nasza ulubiona para, która sprawiła nam masę radości swoim comebackiem, zaręczyła się ponad 20 lat temu, w listopadzie 2002 roku. Wówczas gwiazda muzyki otrzymała od ukochanego sześciokaratowy różowy pierścionek o łącznej wartości 1,5 mln dolarów. 

Wtedy sakramentalne „tak” miało paść 12 września 2003 w Santa Barbara w Kalifornii, jednak uroczystość została odwołana na kilka dni przed. A na początku 2004 roku oficjalnie ogłoszono zakończenie związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Teraz wygląda na to, że przeznaczenie zwyciężyło i po 18 latach od zerwanych zaręczyn udało się połączyć tę dwójkę na dobre!

Zobacz także: