Choć związek Jennifer Lopez i Marca Anthony'ego należy już do przeszłości, to para wciąż ma kontakt ze względu na wspólne dzieci. Urodzeni 22 lutego 2008 roku Emme i Maximilian są już parą nastolatków, ale dla Jennifer Lopez dzieci nadal są jej "kokoskami". Słodki pseudonim doskonale symbolizuje bliski związek między gwiazdą pop a jej ukochanymi pociechami. Kolejne świadectwo ich miłości i akceptacji miało miejsce na scenie podczas charytatywnej gali Blue Diamond w Los Angeles, 16 czerwca, kiedy Jennifer Lopez zaprosiła na scenę Emme, by zaśpiewać w rodzinnym duecie kilka piosenek.

Jennifer Lopez przedstawia na koncercie swoje niebinarne dziecko – Emme

To nie pierwszy raz, kiedy Emme i JLo znaleźli się na wspólnej scenie. Mieli już okazję zaśpiewać wspólnie w duecie z piosenką „Limitless” podczas trasy „It's My Party” w 2019 roku. Kolejny raz usłyszałyśmy i usłyszeliśmy wokalne umiejętności Emme podczas Super Bowl 2020, co zostało zaprezentowane w nowym filmie dokumentalnym Netfliksa „Halftime” o fenomenie Jennifer Lopez. Tym razem jednak, podczas LA Dodgers Foundation Blue Diamond Gala, ogłaszając przybycie Emmena scenę, JLo użyła szczególnego zaimka „oni” (they/them). Język angielski różni się od języka polskiego tym, że nie jest aż tak zdeterminowany płciowo, a neutralny zaimek (zamiast formy żeńskiej lub męskiej) oznacza osobę o niebinarnej tożsamości.

Ostatnim razem, gdy śpiewaliśmy razem, było to na dużym stadionie, takim jak ten i zawsze proszę [Emme], żeby zaśpiewało ze mną, ale nie chce. Więc to naprawdę wyjątkowa okazja, bo jest bardzo, bardzo zajęte i drogie. Kosztowało mnie to dużo pieniędzy, ale [Emme] jest warte każdego grosza, ponieważ to moja ulubiona osoba do śpiewania duetu – żartowała JLo.

Emme i JLo wystąpili razem w kilku utworach, w tym w „A Thousand Years” Christiny Perri czy „Born in the USA” Bruce’a Springsteena. Zaśpiewali również kultową „Let's Get Loud” Jennifer Lopez. Z tej okazji Emme założyła komplet: fuksjową koszulę i bermudy, z trampkami i czapką z daszkiem. W dłoni trzymając mikrofon w kolorach tęczy symbolizujący społeczność LGBTQIA+. Jennifer Lopez nie ukrywała wzruszenia. Fani i fanki gwiazdy podziwiają jej podejście, komentując w sieci, że JLo promuje pełne szacunku rodzicielstwo, wykorzystując swoje gigantyczne zasięgi,