U Jennifer Lopez sporo się dzieje! Gwiazda wróciła po ponad 20 latach do byłego narzeczonego, Bena Afflecka, z którym jest ponownie zaręczona! Jakby tego było mało znów gra w komedii romantycznej a Netflix produkuje film dokumentalny o niej. Premiera coraz bliżej! Czego możemy się spodziewać po produkcji, która nosi tytuł „Halftime”?

„Halftime”: o którym momencie z życia Jennifer Lopez opowiada dokument Netflixa

Zacznijmy od tego, że J.Lo dołącza do grona gwiazd, takich jak: Taylor Swift czy Lady Gaga, które są bohaterkami filmów dokumentalnych Netfliksa. W produkcji „Halftime” przenosimy się do 2019 roku, czyli startu przygotowań Jennifer do ważnego momentu w jej życiu. A chodzi o historyczny już czy też kultowy występ podczas Super Bowl w 2020 roku u boku Shakiry. Czy nie wydaje się wam, że to wszystko jakby toczyło się w innym, w poprzednim życiu, innej epoce? Przed pandemią i powrotem Bennifer?

Jeśli zaś chodzi o oficjalny komunikat Netfliksa, to tak zapowiada on dokument z J.Lo:

„Halftime” oferuje intymne zajrzenie za kurtynę, ujawniając twardość i determinację, które czynią Jennifer Lopez ikoną, którą jest, od jej występów na ekranie i na scenach na całym świecie, przez jej występ podczas przerwy w Super Bowl, po niedawną inaugurację prezydencką. Dokument skupia się na J.Lo jako międzynarodowej superstar, która od dziesięcioleci inspiruje ludzi swoją wytrwałością, kreatywnością i niezwykłym wkładem w kulturę. A to dopiero początek. „Halftime”  to tylko początek drugiej połowy życia Lopez, która nie boi się pokazać swojej ewolucji jako Latynoska, matka i artystka, która wie, jak pokierować swoją karierą i użyć swojego głosu w szczytnym celu.

„Halftime”: oficjalny zwiastun dokumentu o Jennifer Lopez

Taniec, muzyka, śmiech, ale i łzy. Pierwszy oficjalny zwiastun „Jennifer Lopez: Halftime” pokazuje nam nie tylko kulisy pracy J.Lo, lecz także jej zmagania ze sławą, życiem wystawionym na widok publiczny, komentarzami na temat pupy, seksizmem i pytaniami o kolejnych mężczyzn, którzy pojawiali się u jej boku. Prasa rozpisywała się, że zachowywała się rozkapryszona diwa... J.Lo przyznaje, że wierzyła w to, co o niej mówili. 

„Halftime”: data premiery dokumentu o J.Lo

„Jennifer Lopez: Halftime” już po premierze. Dokument trafił na platformę Netflix 14 czerwca 2022 roku. 

„Jennifer Loper: Halftime”: kogo zobaczymy u boku J.Lo?

Oprócz Shakiry i ekipy, która przygotowywała występ gwiazdy na Super Bowl, prawdopodobnie zobaczymy w produkcji Netfliksa także jej byłego narzeczonego, czyli Alexa Rodrigueza, z którym była w tamtym czasie. Patrząc na zwiastun, wiemy też, że nie zabraknie Bena Afflecka, dzieci J.Lo. Zobaczymy też sporo innych ważnych momentów z jej życia.