Pokochałyśmy Drivemebikini za stroje kąpielowe, a także za T-shirty i bluzy z nadrukiem Sole. Mare. Vacanze, które już od kilku lat robią furorę (nie tylko) na Instagramie. W sezonie wiosna-lato 2023 polska marka idzie o krok dalej i rozszerza swoją ofertę o... ubrania oraz akcesoria dla panien młodych. „Amore", czyli pierwsza kolekcja ślubna w historii brandu, jest bardzo oryginalna. Jednocześnie całkowicie spójna z jego DNA i wyznawaną przez właścicielkę – Zofię Krasuską filozofią. 

„Amore”, czyli pierwsza kolekcja ślubna od Drivemebikini

Ta kolekcja ślubna przypadnie do gustu przyszłym pannom młodym, które nie czują vibe’u sukienek – księżniczek i wystawnych ceremonii. Wśród nowości od Drivemebikini znalazły się bowiem welon z haftem Amore, jak również wspomniane T-shirty oraz bluzy, ale z nową wersją hasła. Tym razem brzmi ono Sole. Mare. Amore. Kolekcja została uzupełniona o biżuterię z pereł, która powstała we współpracy z rodzimą marką Bellecose

Panna młoda w wersji Drivemebikini nosi czerwoną sukienkę, a jej ślubne stylówki mają vibe prosto z festiwalu Glastonbury – tłumaczy Zofia Krasuska. 

Marianna Zydek jako panna młoda w nowej kampanii Drivemebikini

Nowym projektom z metkami Drivemebikini towarzyszy przepiękna sesja autorstwa Doroty Szulc. Co ciekawe, nie zrealizowano jej na tradycyjnym ślubnym kobiercu, tylko w sadzie. Twarzą kampanii została Marianna Zydek, którą Zofia Krasuska uważa za swoją muzę. To już kolejne spotkanie gwiazdy rodzimych produkcji oraz projektantki na polu zawodowym. 

Jako pierwsze publikujemy kampanię promującej kolekcję ślubną  Drivemebikini. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii – na dole strony.