Choć zwykle to stanowisko kojarzy Wam się z wielkimi domami mody, tym razem chodzi o... treningi! Marka adidas, z którą blogerka współpracuje już od jakiegoś czasu, ogłosiła, że Jessica Mercedes Kirschner będzie od teraz odpowiadać za kreatywną stronę serii treningów adidas Women #HereToCreate. To cykl stworzony (jak nie trudno się domyślić) z myślą o kobietach. Jego założeniem jest połączenie 7 różnych dyscyplin, które można uprawiać w 7 ciekawych miejscach w stolicy. Wszystkie treningi poprowadzą związane z marką trenerki.

Do zadań blogerki należy wytypowanie lokalizacji, stworzenie scenografii i zaplanowanie niespodzianek dla uczestniczek. Oprócz tego Jessica podpowie, jak wybrać strój do ćwiczeń by nie tylko czuć się w nim komfortowo, ale też wyglądać supermodnie.

„Przyznam, że jestem bardzo podekscytowana tą współpracą i jest mi miło, że powierzono mi tak odpowiedzialną rolę. W ostatnich tygodniach jestem bardzo zaangażowana w proces kreacji treningów adidas Women #HereToCreate, nieustannie poszukuję nowych inspiracji, dużo więcej sama trenuję! Wszystko po to, aby stworzyć treningi jakich jeszcze nie było. Nie mogę doczekać się pierwszego wydarzenia i reakcji uczestniczek! Oczywiście ja również będę ćwiczyć!” - komentuje Jessica.

Zapisy już ruszyły (adidas.pl/treningiadidaswomen), a 22 kwietnia odbędzie się trening otwarcia pod nazwą „Light it up!”. Na tle panoramy Warszawy zajęcia z fitnessu poprowadzi Izabela Parszczyńska. Wybierzecie się?