Jessica Mercedes w świecie mediów społecznościowych działa prężnie już ponad dekadę. Wydawać więc by się mogło, że powinniśmy i powinnyśmy wiedzieć więc wszystko na temat życia 29-letniej influencerki. I choć Jessica dzieli się wieloma aspektami swojej codzienności z obserwatorami i obserwatorkami na Instagramie, jest pewna sfera, która nadal owiana jest tajemnicą. Niejednokrotnie nie wiedzieliśmy nic na temat chłopaków celebrytki, a i w ostatnim związku z Kubą Karasiem para nie przesadzała z publicznym okazywaniem sobie uczuć i czułymi słówkami. 

Jak sama Jessica przyznaje, powoli zaczyna przepracowywać rzeczy, niezadbane emocje i powracające traumy. Czy to właśnie dlatego zdecydowała się opowiedzieć o swoich sprawach sercowych w rozmowie z Żurnalistą? Nie wiadomo. Wiemy jednak, że to pierwszy tak szczery wywiad 29-latki, w którym bez skrupułów opowiedziała o swoich relacjach. Czego się dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy?

Jessica Mercedes opowiada o swoich związkach

Jessica Mercedes i Kuba Karaś definitywnie rozstali się w połowie sierpnia zeszłego roku. Wcześniej para rozchodziła się już, jednak zawsze udało im się wrócić do siebie, by ponownie spróbować zawalczyć o miłość, która zaczęła się w 2019 roku. Niestety, nie udało się – od niespełna sześciu miesięcy influencerka znów jest singielką. Czy w ostatnim czasie zebrała się na refleksje na temat swoich spraw sercowych?

W poprzednich związkach pracowałam bardzo dużo i myślę, że przez to się rozpadły. W tym ostatnim starałam się już mieć balans, żeby tyle nie pracować. To jest taka lekcja, którą wyciągnęłam, jak mój kolejny związek się rozpadł. (...) Zawsze bardzo chciałam być takim typem ziomalki, wchodziłam mocno w męską energię. Ja coś planowałam, ja coś sugerowałam, nie dawałam się sobą zaopiekować, partnerzy zawsze mieszkali u mnie. Teraz już rozumiem, że w związku kobiety i mężczyzny muszą być zrównoważone te kobiece i męskie energie. 

Z plusów, jestem osobą, która dodaje ludziom skrzydeł i bardzo chcę, żeby ktoś, kto się ze mną spotyka osiągał jak największe sukcesy. To też może być minusem - możesz pchać kogoś do rozwoju, a ta osoba nie jest jeszcze na to gotowa. To nie jest dobry, nie możemy nikogo zmuszać, żeby się zmieniał. – podsumowuje samą siebie Jessica.

Czy kiedykolwiek czuła, że ktoś był z nią jedynie dla popularności lub pieniędzy? 

Tak, miałam kiedyś takie relacje. Różne osoby mi się trafiały. 

Co więcej, Jessica przyznaje, że aktualnie stara się na nowo nauczyć się podejścia do miłości, relacji (w jej przypadku) damsko-męskich oraz stałych związków. Ostatnio cały czas wątpię w miłość. Szukam teraz na nią recepty. Zastanawiam się, co jest ze mną nie tak. Kolejny etap mojego healingu to jest zakochać się w kimś, kto mnie kocha i kto daje mi takie stałe, bezpieczne emocje. A nie przytulania i odrzucenia, krytyki i chwalenia, takiego rollercoastera. Wiele moich związków takie było. Próbuję się teraz dowiedzieć czym jest zdrowa relacja, by nigdy nie wpaść w jakieś toksyczne sidła. 

Cały wywiad Żurnalisty z Jessicą Mercedes Kirschner możecie obejrzeć w całości na Spotify oraz youtube'owym kanale „Zurnalistapl”.

Zobacz także: