6 stycznia 2023 roku Jessie J obwieściła światu, że jest w upragnionej ciąży. Radość artystki musi być tym większa, że rok temu niestety poroniła, czym też podzieliła się w poruszającym poście. Mamy nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie dobrze i wokalistka obecna na scenie muzycznej od lat i znana z przeboju „Do It Like A Dude” będzie mogła sprawdzić się już wkrótce w roli mamy!

Jessie J jest w ciąży. Artystka ogłosiła to na Instagramie

Jessie J udostępniła na Instagramie emocjonalne, ale i urocze wideo. Na początek możemy zobaczyć w nim test ciążowy z pozytywnym wynikiem, oznaczającym oczywiście ciążę! Na tym jednak nie koniec. Kolejne ujęcie to film z USG i z widocznym ciążowym brzuszkiem. Do tego uśmiechnięta, wyraźnie szczęśliwa gwiazda. Filmowi towarzyszy utwór Jessie „Sunflower”.

Jestem taka szczęśliwa i przerażona, że ​​w końcu się tym podzielę… Proszę, bądźcie dla mnie wyrozumiali – napisała artystka w poście.
 

Na tym Jessie J nie poprzestała. Opowiedziała również o tym, jak się czuje w obecnym stanie. Szczerze mówiąc, wasza dziewczyna chce po prostu płakać publicznie w obcisłym kostiumie, jedząc pikle w czekoladzie bez zadawania pytań.

Na ten moment gwiazda nie zdradziła jeszcze, który to miesiąc, czy oczekuje chłopca, czy dziewczynki, ani czy ma już pomysł na imię.