Jakiś czas temu pisałyśmy, że 6. sezon „Lucyfera” – bijącego rekordy oglądalności serialu Netflixa, stoi pod znakiem zapytania. Wszystko przez to, że wcielający się w tytułowego bohatera Tom Ellis, nie zgadzał się na warunki umowy, które zaproponował mu producent – Warner Bros Television. Wygląda jednak na to, że konflikt został zażegnany, bo na jaw wyszła właśnie data premiery 6. sezonu „Lucyfera”. Fani serialu już mogą zacierać ręce, bo to bardzo niedługo.

6. sezon serialu Netflixa „Lucyfer” – kiedy? Oto data premiery!

Netflix ogłosił, że premiery 6. sezonu „Lucyfera” możemy spodziewać się już w piątek 10 września. To właśnie wtedy rozpocznie się 6. sezon produkcji, który – zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią – ma być sezonem ostatnim. Liczyć będzie 10 odcinków.

Data premiery została potwierdzona w sobotę, 24 lipca 2021 roku w trakcie panelu Comic-Con@Home, podczas którego po raz pierwszy można było obejrzeć krótkie wideo, będące zapowiedzią serialu. 

„To jest to, ostatni sezon «Lucyfera». Tym razem naprawdę. Sam diabeł stał się Bogiem… prawie. Dlaczego się waha? I co zrobi, kiedy świat bez Boga zacznie się rozpadać?” – pyta produkcja, przy okazji uchylając rąbka tajemnicy, o czym będzie 6. sezon serialu.

6. sezon „Lucyfera” – O czym będzie ostatni sezon popularnego serialu Netflixa?

I zachęcając do oglądania. „Dołącz do nas i pożegnaj się z Lucyferem, Chloe, Amenadielem, Maze, Lindą, Elli i Danem. Przygotuj chusteczki” – sugeruje Netflix. Ale sądząc po zwiastunie, po 6. sezonie „Lucyfera” spodziewać się możemy nie tylko wzruszeń, ale i innych, bardzo silnych emocji. Będzie dynamicznie, będą zwroty akcji, będzie miłość i będzie dobra muzyka. Zresztą, zobaczcie sami i same. Poniżej obejrzycie zwiastun, będący zapowiedzią daty premiery 6. sezonu „Lucyfera”. Kto już odlicza dni?