Druga - długo wyczekiwana część piątego sezonu Lucyfer zadebiutowała na platformie Netflix pod koniec maja 2021 roku. W nowych odcinkach hitowego serialu z Tomem Ellisem w roli głównej poznajemy Boga, czyli ojca Lucyfera, Amenadiel oraz Michała (i innych aniołów) i możemy obserwować, jak zmieniają się łączące ich relacje. Nie brakuje także kryminalnych zagadek. W związku z tym na ekranie pojawia się wiele nowych osób. Jak się okazuje, jedną z nich jest Nora Ellis, czyli 16-letnia córka odtwórcy roli Lucyfera. Zauważyłaś? 

Lucyfer 5B: Córka Toma Ellisa zagrała w jednym z odcinków serialu! 

Uwaga, artykuł zawiera spoilery!

Od kilku dni Lucyfer (po raz kolejny) znajduje się na szczycie najchętniej oglądanych produkcji na platformie Netflix. Fani oraz fanki dobrze oceniają ten sezon. Jednak nie kryją swojego zaskoczenia w związku ze śmiercią Daniela Espinozy (w tej roli Kevin Alejandro), czyli jednego z głównych bohaterów. Wiele osób uważa, że ostatni odcinek z jego udziałem był najsmutniejszym ze wszystkich. Szczególnie wzruszający okazał się moment pogrzebu. 

Co ciekawe, fani oraz fanki Lucyfera zauważyli, że wśród uczestników i uczestniczek pogrzebu znalazła się bohaterka grana przez Norę Ellis, czyli córkę Toma Ellisa. 16-latka wystąpiła w 56 minucie odcinka Is This Really How It's Going To End?!. To nie wszystko. W poszczególnych odcinkach serialu można zauważyć zdjęcie Nory na plakacie wiszącym w komisariacie policji. Wszystko wskazuje więc na to, że nastolatka zamierza pójść w ślady swojego taty i zostać aktorką. 

Nora Ellis - co wiemy o córce Toma Ellisa i Meaghan Oppenheimer?

Nora Ellis przyszła na świat w maju 2005 roku. Jest najstarszą z trzech córek scenarzystki Meaghan Oppenheimer i Toma Ellisa, który zyskał międzynarodową sławę dzięki roli głównej w serialu Lucyfer. Nora świętowała niedawno 16. urodziny. Z tej okazji popularny aktor opublikował uroczy post na Instagramie, w którym złożył jej życzenia i napisał, że bardzo ją kocha. Ich wspólne zdjęcie możesz zobaczyć poniżej.

 

 

Zobacz także: