Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek i fanów Lucyfera z Tomem Ellisem w roli głównej. Netflix ujawnił (nareszcie!) datę premiery kolejnej części uwielbianego na całym świecie serialu o diable, który postanowił porzucić piekło i spędzić trochę czasu w Los Angeles. Od kiedy Lucyfer 5B będzie dostępny na popularnej platformie streamingowej? Sprawdź poniżej. 

Lucyfer 5B - data premiery

Lucyfer 5B już niebawem będzie dostępny online. Wczoraj Netflix poinformował, że nowe odcinki zadebiutują na popularnej platformie 28 maja 2021 roku, czyli za niespełna dwa miesiące. Zapowiadają się one naprawdę emocjonująco. A to m.in. dlatego, że w drugiej części tego sezonu Lucyfera do głównego bohatera i Amenadiela dołączy... Bóg (w tej roli Dennis Haysbert). I wszystko wskazuje na to, że będzie chciał sporo namieszać. 

Lucyfer 5B - zwiastun. Co się wydarzy?

Do sieci trafił właśnie zwiastun drugiej części piątego sezonu Lucyfera. Czego możemy spodziewać się w nowych odcinkach serialu? W tym sezonie twórcy produkcji skupili się na relacji wspomnianego już Boga z synami - Lucyferem, Amenadielem i Michałem. Co więcej, poinformuje ich, że chce przejść na emeryturę. Kto go zastąpi? Dowiemy się za mniej niż miesiąc. 

 

Przypomnijmy, że wciąż trwają prace nad szóstym, a zarazem ostatnim sezonem Lucyfera. Jego szczegóły (w tym data premiery i fabuła) nie zostały jeszcze ujawnione – prawdopodobnie ze względu na wydarzenia, których możemy spodziewać się w sezonie 5B.