Mamy dobrą wiadomość dla fanek i fanów Lucyfera, którzy nie mogli doczekać się ujawnienia daty premiery nowego sezonu produkcji. Wczoraj na oficjalnym profilu Netflix Polska na Instagramie opublikowano gorące wideo z „najseksowniejszymi momentami Lucyfera”. Nieprzypadkowo trwa ono dokładnie 66,6 sekund. Z kolei w opisie instagramowego postu Netflix zdradził datę premiery piątego sezonu, a właściwie jego pierwszej części. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Lucyfer 5 – data premiery nowego sezonu

Okazuje się, że nowe odcinki serialu Lucyfer trafią na platformę Netflix już za kilka tygodni. Premierę pierwszej części piątego sezonu zaplanowano na 21 sierpnia 2020. Ilda Moldrovich, czyli współtwórczyni serialu, przyznała, że całość będzie liczyć 10 odcinków. Co ważne, każdy z nich ma być emocjonujący i niezwykle istotny. Prawdopodobnie pod koniec wakacji 2020 będziemy mogli obejrzeć połowę epizodów. Natomiast druga część serialu Lucyfer 5 ma zostać udostępniona subskrybentom Netflixa na początku 2021 roku.

Twórcy serialu Lucyfer niechętnie zdradzają, co wydarzy się w piątym sezonie. Wciąż czekamy na oficjalny trailer produkcji. Jednak Lesley-Ann Brandt, czyli serialowa Maze przyznała, że będzie musiała zejść do piekła. Jak sama podkreśliła, stoczy tam epicką walkę, którą nagrywano (aż!) przez pięć dni. Zapowiada się naprawdę ciekawie, prawda?

Mamy nadzieję, że wspomniane już wideo z Lucyferem w roli głównej (możecie je obejrzeć poniżej) umili wam czas oczekiwania na kolejne odcinki serialu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl) Cze 22, 2020 o 7:05 PDT

Przypomnijmy, że piąty sezon Lucyfera nie będzie ostatnim. Trwają już prace nad kolejnymi odcinkami piekielnej produkcji. Na szczęście portal TV Line poinformował około miesiąc temu, że Tom Ellis, czyli odtwórca głównej roli, zaakceptował warunki umowy zaproponowane przez Warner Bros. Television, a tym samym potwierdził swój udział w dalszej części projektu. Gdyby strony konfliktu nie doszły do porozumienia, aktor miałby poważne problemy prawne ze względu na zerwany wcześniej kontrakt. Na razie nie wiadomo jednak, co wydarzy się w ostatnich odcinkach serialu i na kiedy zaplanowano jego premierę.

„Stranger Things” 4: Fani mają szokującą teorię na temat Hoppera. Chodzi o pierwszy zwiastun nowego sezonu! >>>