Aktorka Lili Reinhart szybko stała się ulubienicą publiczności dzięki roli Betty Cooper w hitowym serialu „Riverdale”. Teraz młoda aktorka jest jedną z najbardziej znanych artystek w branży. Jej nowy film „Dwa życia” to pomysł zainspirowany dwoma innymi produkcjami. Chodzi o „Przypadkową dziewczynę” z 1998 roku oraz „Podwójne życie Weroniki” z 1991 roku. Zarówno film z Gwyneth Paltrow w roli głównej, jak i dzieło Krzysztofa Kieślowskiego podejmują problem tego, jakby wyglądało życie jednego człowieka w dwóch różnych wersjach.

„Dwa życia” – fabuła

Reżyser Wanuri Kahiu i scenarzystka April Prosser opowiedzieli historię młodej dziewczyny, przed którą życie stoi otworem. W przeddzień ukończenia studiów 20-letniej Natalie rozdziela się ono na dwie równoległe rzeczywistości. W pierwszej zachodzi w ciążę i zostaje w rodzinnym mieście, w drugiej przenosi się do Los Angeles, by robić karierę. W obu sytuacjach Natalie pozna, czym jest miłość i odkryje swoją tożsamość. Natalie, przede wszystkim, postara się znaleźć odpowiedź na pytanie, które często sami sobie powtarzamy – a co jeśli?

„Dwa życia” – obsada

Gwiazdą „Dwóch żyć” jest oczywiście Lili Reinhart, która wciela się w postać Natalie. Kto oprócz niej pojawi się w produkcji? Danny Ramirez jako ojciec dziecka Natalie –  Gabe, David Corenswet – drugi z przystojniaków, który rozkocha w sobie Natalie w innej rzeczywistości, Luke Wilson i Andrea Savage grają role jej rodziców, a aktorka znana z serialu „Dziewczyny nad wyraz” Aisha Dee wcieli się w postać przyjaciółki Natalie. W filmie pojawi się także Nia Long, która zagra szefową Natalie, Lucy.

„Dwa życia” – zwiastun

Zwiastun filmu „Dwa życia” dużo mówi o klimacie tej produkcji. Lili Reinhart w roli Natalie zadaje sobie pytanie, czy jeden moment może zmienić całe życie. I rzeczywiście zmienia. Pozwala poprowadzić się losowi w obu przypadkach – gdy wyjeżdża robić wymarzoną karierę do L.A. i gdy wraca do rodzinnego Teksasu jako młoda matka. Te dwa różne kierunki przyniosą jej wiele niespodzianek, radości, ale i wątpliwości. Zobaczcie trailer poniżej.

„Dwa życia” – premiera

Zgodnie z zapowiedziami premiera filmu „Dwa życia” z Lili Reinhart miała miejsce 17 sierpnia. Oglądamy?