Dokładnie dziś, czyli 14 listopada przypada 70. rocznica urodzin księcia Karola i to właśnie ta okazja zgromadziła członków rodziny królewskiej przed obiektywem. Choć świętowanie okrągłych urodzin ojca księcia Harry’ego i księcia Williama rozpoczęto już przed kilkoma tygodniami, to właśnie teraz postanowiono uczcić je wspólnym portretem. Pałac Kensington właśnie opublikował realizowany przez Chrisa Jacksona w ogrodach Clarence House ujęcie na swoich mediach społecznościowych.

W końcu! Rodzina królewska opublikowała nowe zdjęcie księcia Louisa

Ko znalazł się na zdjęciu rodzinnym royal family?

To właśnie ta kwestia najbardziej podzieliła internautów. Na pierwszym planie widzimy jubilata z wnukiem, czyli księciem Georgem na kolanach, obok którego siedzi jego żona Camilla Parker Bowles obejmująca uśmiechniętą księżniczkę Charlotte. W drugim rzędzie za to podziwiamy synów księcia Karola z żonami, odpowiednio od lewej – księcia Williama z Kate Middleton i tuz obok, księcia Harry’ego z ciężarną Meghan Markle. Na rodzinnym zdjęciu nie mogło zabraknąć także najmłodszego następcy tronu, czyli siedmiomiesięcznego księcia Louisa (z jednej z dwóch fotografii nawet on spogląda z szerokim uśmiechem).

Sprawą, która wzbudziła pewne kontrowersje okazała się być obecność na zdjęciu Camilli Parker Bowles. Dlaczego? Wśród głosów sprzeciwu co do jej obecności na rzeczonym zdjęciu przeważały te powołujące się na argument, iż jako druga żona nie należy do rodziny i tym samym nie powinna się na nim znaleźć. Zastanawia za to nieobecność królowej Elżbiety z mężem, czyli księciem Filipem.

Jedna kwestia jest pewna: każde kolejne ujęcie (ostatnie powstały z okazji royal wedding i chrztu księcia Louisa) coraz bardziej nas przekonuje, że choć członkom royal family pod wieloma względami daleko do zwykłych śmiertelników, więzi, jakie ich łączą, niczym się nie różnią od tych, które można zaobserwować w każdej „normalnej” rodzinie: przywiązanie i zwykła szczera sympatia, przyjemność z bycia razem sprawiają, że od tego zdjęcia nie można oderwać oczu. Zgadacie się, że to jedno z bardziej udanych portretów rodziny królewskiej?

Królowa Elżbieta zrobiła dla Meghan Markle zaskakujący wyjątek! Kate Middleton może być zazdrosna?