Ostatnie oficjalne zdjęcia księcia Louisa opublikowano przy okazji jego chrztu w połowie lipca tego roku. Najmłodszy syn księcia Williama i Kate Middleton przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku, a jego chrzest odbył się, kiedy miał 11 tygodni. Wtedy też Pałac Kensington podzielił się ze światem oficjalnymi portretami rodziny królewskiej, na których znaleźli się rodzice, rodzeństwo: księżniczka Charlotte i książę George oraz wujostwo, czyli książę Harry z żoną Meghan. Nie mogło oczywiście zabraknąć dziadków, czyli księcia Karola z żoną Camilą Parker Bowls. Kilka dni temu do sieci trafiły nowe zdjęcie małego księcia Louisa.

Nowe zdjęcie księcia Louisa z dziadkiem

Kadr pochodzi z filmu dokumentalnego o księciu Karolu, zatytułowanego Prince, Son and Hair: Charles at 70, który został wyprodukowany przez stację BBC z okazji 70. urodzin władcy. Powstawał przez 12 miesięcy i znalazły się w nim m.in. rozmowy z synami księcia, czyli z Harrym i Williamem. Premierę dokumentu zaplanowano za niecały miesiąc. 

Czy Kate Middleton i książę William zostaną rodzicami chrzestnymi dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego? >>>

Na zdjęciu z księciem Louis'em są również Kate Middleton i książę Karol. Zobaczcie poniżej scenę pochodzącą z filmu BBC. To najbardziej urocza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie!