W Polsce otwarto sklepy HalfPrice! Co to takiego?

Kochacie promocje, rabaty i wyprzedaże? W takim razie mamy dla was doskonałą wiadomość. W Polsce pojawiła się właśnie nowa sieć sklepów o nazwie Half Price (z ang. „pół ceny”), w których ubrania i dodatki najlepszych światowych marek kupicie za grosze. Dokładnie na tej samej zasadzie co w TK Maxx, bo HalfPrice jest polskim odpowiednikiem sklepu. To pomysł grupy CCC, do której należą marki, takie jak Gino Rossi czy Jenny Fairy. Pierwsze sklepy HalfPrice zostały otwarte 4 maja 2021 roku. Gdzie? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Co można kupić w HalfPrice? I gdzie są sklepy?

Na początek, w Polsce otwarto 5 sklepów HalfPrice – w Galerii Północnej w Warszawie, we Wrocławiu w tamtejszej Wroclavii, w śląskiej galerii Galaxy, w Gemini Park w Tychach oraz w polkowickim Parku Handlowym. To właśnie one pierwszych klientów wpuściły w swoje progi 4 maja br., czyli w dniu otwarcia galerii handlowych po lockdownie spowodowanym pandemią. Brzmi imponująco? To jeszcze nie koniec. Grupa CCC zapowiedziała, że do końca 2021 roku zamierza otworzyć w sumie 60 sklepów stacjonarnych marki. A od jesieni zakupy będzie można zrobić także online. 

Model off-price charakteryzuje się różnorodnością oferty pod względem asortymentu i dostępności marek o zaskakująco niskiej cenie . Jestem pewna, że „łowienie skarbów" stanie się pasją dla wielu nowych oraz od lat lojalnych klientów grupy CCC  – w oficjalnym komunikacie powiedziała Malwina Winter, Dyrektor Komercyjny marki.  

Na co będzie można zapolować? W HalfPrice w bardzo przystępnych cenach kupicie nie tylko ubrania, ale i bieliznę, buty i inne akcesoria (zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn). A także sprzęt sportowy, zabawki dla dzieci oraz elementy wyposażenia wnętrz. Szeroka oferta będzie uzupelniana na bieżąco, tj. dwa razy w tygodniu. By z łatwością znaleźć coś dla siebie, ubrania i dodatki uporządkowane będą rozmiarami, co pozwala zaoszczędzić czas w trakcie poszukiwań (w końcu czasem sekundy decydują o sukcesie). 


fot. materiały prasowe HalfPrice

HalfPrice – kampania promocyjna

Wprowadzeniu na polski rynek sklepów HalfPrice towarzyszy kampania promocyjna z udziałem światowej sławy modelki – Ani Jagodzińskiej (ale pojawiły się w niej także psy!!!). Za obiektywem stanął londyński fotograf Anton Gottlob. Wchodzące w jej skład energetyczne filmy nakręcił Daniel Jaroszek. Po prostu wow!