Już jest! Drugi Primark w Polsce otwarto w Poznaniu

Wy też zawsze zaglądaliście do Primarka podczas zagranicznych wyjazdów? W takim razie doskonale wiecie, jak bardzo irlandzka sieciówka była wyczekiwana w Polsce. I doczekaliśmy się! Pierwszy sklep Primark w w naszym kraju otwarto 20 sierpnia 2020 roku w Galerii Młociny na warszawskich Bielanach (ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15). Zajmuje on aż dwa piętra galerii handlowej. Na poziomie 0 znaleźć można szeroki wybór damskich ubrań, butów, akcesoriów, biżuterii, kosmetyków oraz gadżetów do domu. Z kolei na piętrze kupicie bieliznę, ubranka i dodatki dziecięce, a także odzież męską. 

Jeszcze przed oficjalnym otwarciem sklepu Primark w stolicy wiedzieliśmy, że nie będzie to ostatni salon marki w Polsce. Dość szybko zapowiedziano bowiem, że niebawem otwarty zostanie kolejny. I choć szyki pokrzyżowała nieco pandemia, stało się. Drugi Primark w Polsce otwarto właśnie w Poznaniu – a konkretnie w tamtejszej galerii Posnania. Oficjalne otwarcie miało miejsce 6 maja 2021 roku o godzinie 10.00. 

Primark w Poznaniu – drugi sklep marki w Polsce już jest! Co można w nim kupić?

Czego można oczekiwać po sklepie Primark w poznańskiej galerii Poznania? Klienci mają do dyspozycji 3,500 mkw i podobnie jak w Galerii Młociny – aż dwa piętra na zakupy. „Klienci z Poznania mogą spodziewać się najnowszych kolekcji wiosna/lato z jaskrawymi kwiatowymi nadrukami, odzieży w pastelowych kolorach, a także nowych, ekscytujących serii licencjonowanych, z motywami Disney’a i Pineapple. Sklep będzie oferował rosnącą gamę produktów Primark wykonanych z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu, dostępnych pod marką Primark Cares. Wynika to z przekonania Primark, że zrównoważona moda powinna być dostępna dla każdego” – dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu prasowego. A wybrane zdjęcia najnowszych kolekcji czekają na was w naszej galerii – od ubrań dla dorosłych po artykuły dla dzieci, a także elementy wyposażenia wnętrz.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani, mogąc nareszcie otworzyć nasze drzwi i powitać klientów w Primark w Poznaniu. Wiemy, że mamy wielu fanów Primark w Polsce (...). Nasz nowy zespół jest gotowy na bezpieczne powitanie klientów w sklepie, aby mogli oni kupić nasze ubrania na nowy sezon, jak również odzież z kolekcji podstawowej, a wszystko to w niesamowitych cenach” – w oficjalnym komunikacie powiedział Maciej Podwojski, Area Manager marki na Polskę, Słowenię i Czechy.

Warto dodać, że Primark, otwierając swój sklep w Poznaniu, stworzył aż 230 nowych miejsc pracy dla lokalnej gospodarki. I nie jest to jeszcze ostatnie słowo marki. Wiemy już, że otwarty zostanie także trzeci sklep Primark w Polsce. Wiemy też, gdzie i kiedy. Jesteście ciekawi? Wystarczy kliknąć w link.