Będzie trzeci Primark w Polsce! Gdzie i kiedy otworzy się trzeci sklep marki?

Choć dla marek odzieżowych, które swoje sklepy mają w galeriach handlowych, nie jest to najlepszy czas – w końcu chwilowo pozostają jeszcze zamknięte, Primark zapowiada ekspansję! Przynajmniej w Polsce. Irlandzka sieciówka planuje w naszym kraju otworzyć swój trzeci sklep. Kiedy i gdzie zostanie otwarty trzeci Primark w Polsce? Nie trzymamy Was dłużej w niepewności. 

Primark otwiera trzeci sklep w Polsce – Co warto wiedzieć?

„Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnej lokalizacji sklepu Primark w Polsce, w ramach dalszego rozwoju firmy w Europie Środkowo-Wschodniej” – poinformował media Maciej Podwojski, Area Manager marki na Polskę, Czechy i Słowenię.

I ujawnił, że trzeci sklep Primark w naszym kraju zostanie otwarty na Śląsku, a konkretnie w samym centrum Katowic – w Silesia City Center, największej galerii handlowej w regionie. Na powierzchni liczącej ok. 3600 metrów kwadratowych klienci znajdą pełen asortyment marki – od odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, butów, torebek i innych akcesoriów, poprzez elementy wystroju wnętrz, aż po produkty z segmentu beauty: kosmetyki do makijażu i pielęgnacyjne. Kiedy po raz pierwszy będzie można zrobić zakupy? Dokładna data jeszcze nie jest znana, wiadomo jednak, że prace mają rozpocząć się za dwa lata, czyli w 2023 roku. I najprawdopodobniej także wtedy nastąpi otwarcie. 

Odwiedziłyśmy pierwszy Primark w Polsce! Co można kupić? Oto nasza relacja >>>

Inne sklepy Primark w Polsce

Na polskim rynku irlandzka sieciówka funkcjonuje od niedawna. Pierwszy sklep Primark w Polsce otworzył się w sierpniu 2020 roku (pomimo pandemii, ale i ze względu na nią nieco później niż początkowo planowano). NIebawem, bo jeszcze w tym roku zostanie otwarty drugi – na 2021 rok zaplanowano otwarcie Primark w poznańskiej galerii Posnania. I najwyraźniej to dopiero początek. Cieszycie się?