Aktorska kariera Seleny Gomez nie zwalnia tempa! Ostatnio mogliśmy ją oglądać w filmie Woody'ego Allena W deszczowy dzień w Nowym Jorku, a już pod koniec sierpnia, a dokładnie 31.08 swoją premierę będzie miała nowa produkcja z jej udziałem, czyli Only Murders in the Building. To komedia kryminalna wyprodukowana przez platformę Hulu. O czym będzie? I kogo zagra w niej Selena?

„Only Murders in the Builiding” – o czym jest nowy serial z Seleną Gomez z obsadzie?

Serial Only Murders in the Building opowiada historię trójki nieznajomych, w tym młodej kobiety o imieniu Mabel granej przez Selenę Gomez, którzy zostają wplątani w śledztwo po tym, jak w ich nowojorskim budynku dochodzi do tragicznego morderstwa. Postanawiają więc stać się detektywami-amatorami i na własną rękę odnaleźć sprawcę i rozwiązać zagadkę tajemniczej. W tym celu tworzą własny podcast, w ramach którego krok po kroku odkrywają sekrety budynku i jego mieszkańców.  

Serial „Only Murders in the Builiding” z Seleną Gomez. Kto jeszcze znalazł się w obsadzie?

Selena Gomez w Only Murders in he Building miała okazję zagrać u boku ikon kina, zwłaszcza jeśli chodzi o komediowy gatunek – Steve’a Martina (Fałszywa dwunastka, Różowa Pantera) i Martina Shorta (Ojciec panny młodej, Marsjanie atakują!). Oprócz nich w obsadzie znaleźli się także Nathan Lane (Żona idealna), Amy Ryan (The Wire) oraz Jane Lynch (Glee) oraz Aaron Dominguez (Two Sides). W oficjalnym zwiastunie pojawia się także Sting, więc jego również można spodziewać się na ekranie. 

Steve Martin jest też jednym z pomysłodawców serialu, a wraz z nim tworzyli go John Hoffman oraz Dane Fogelman, showrunner serialu This Is Us. 

Czy serial „Only Murders in the Builiding” będzie dostępny w Polsce?

Platforma Hulu oficjalnie nie jest dostępna w Polsce, więc nie wiadomo, kiedy i gdzie będzie można obejrzeć serial z Seleną w Polsce. Jest jednak spora szansa, że pojawi się on na platformie HBO Go podobnie jak inne tytuły wyprodukowane przez Hulu, m.in. Opowieść podręcznej czy Normalni ludzie.