Minęło już trochę czasu od kiedy Selena Gomez zakończyła swój ostatni związek. Ponad dwa lata temu wokalistka i piosenkarka ponownie zaczęła być widywana w towarzystwie swojego eks, Justina Biebera. Zbiegło się to jej rozstaniem z innym wokalistą – The Weeknd. Choć na początku wszyscy myśleli, że to tylko przyjaźń, szybko przyłapano Selenę i Justina na czułościach. Kiedy on zabrał ją na ślub swojego ojca, a ona na Walentynki pokonała 4 tysiące kilometrów, aby mogła ten dzień spędzić z ukochanym, nikt nie miał wątpliwości, że stara miłość jednak nie rdzewieje. Niestety, ta sielanka nie trwała długo. Justin szybko znalazł pocieszenie w ramionach Hailey Baldwin, a Selena dość poważnie to odchorowała i w październiku 2018 roku trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jakiś czas później Selena zdobyła się na odwagę i wyznała, że jej relacja z Bieberem nie należała do najłatwiejszych. - Tkwienie w mentalności ofiary jest bardzo niebezpieczne. Nie chcę nikogo obrażać, ale byłam ofiarą znęcania emocjonalnego – wyznała Gomez w wywiadzie dla stacji radiowej NPR.

Selena Gomez ma nowego chłopaka?

Po kolejnym rozstaniu z Justinem Bieberem Selena Gomez skupiła się na sobie. Przygotowywała kolejną płytę – Rare, a także pracowała nad swoją autorską marką kosmetyczną Rare Beauty by Selena Gomez. Cały czas oczywiście pojawiały się plotki, że gwiazda ma nowego adoratora. Pisano m.in. o tym, że spotyka się z aktorem Austinem Northem oraz wokalistą Niallem Horanem. Żadna z tych plotek nie okazała się prawdziwa, a Selena wiodła szczęśliwe życie singielki. Do teraz? Pojawiły się nowe doniesienia, że wokół Gomez ponownie kręci się jakiś mężczyzna, co potwierdzają anonimowe źródła. Według serwisu E! News Selena Gomez spotyka się z amerykańskim zawodnikiem NBA Jimmym Butlerem. „Spotkali się kilka razy, kiedy Selena była w Nowym Jorku. Jimmy zaprosił ją na kolację i świetnie się bawili” – donosi tajemniczy informator, po czym dodaje: „Ale Selena jest otarta na inne relacje i póki co nie chce się ustatkować”.

 W tej sytuacji nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Życzymy Selenie jak najlepiej bez względu na to, czy będzie w kolejnym związku (mamy nadzieję, że w końcu udanym), czy nadal singielką.