„Jeszcze nigdy...” to serial, w którym Mindy Kaling prezentuje inspirowaną własną młodością wizję dorastania pochodzącej z Indii dziewczyny, urodzonej już jako Amerykanka. Serial, który opowiada o życiowych (w tym miłosnych) perypetiach nastoletniej Devi Vishwakumar, z miejsca podbił serca widzek i widzów na całym świecie. I nic dziwnego: spośród wszystkich produkcji skierowanych do starszej młodzieży wyróżnia się piekielnie dobrym, inteligentnym humorem, rewelacyjnie napisanym scenariuszem i świetnym klimatem.

4. sezon „Jeszcze nigdy...” („Never Have I Ever”)

Tuż po premierze niezwykle udanego sezonu 3. ogłoszono, że produkcja doczeka się kolejnej odsłony. Wiadomość przekazała pomysłodawczyni i showrunnerka serialu, Mindy Kaling, która zamieściła na swoim koncie na Twitterze, wiadomość o następującej treści:

Hej, świerszcze,

mamy dla was ogłoszenia: 3. sezon „Jeszcze nigdy…” zadebiutuje już latem. Co więcej, możemy już oficjalnie potwierdzić, że serial powróci z 4. sezonem, z czego jesteśmy niezwykle zadowoleni. Nie możemy doczekać się, aż pokażemy wam kolejne gorące romanse i zabawne przygody, które dla was przygotowaliśmy. Dziękujemy za wsparcie – w szczególności wszystkim fanom #Bevi i #Daxton (chodzi o tych wszystkich, którzy mają wyrobione zdanie co do tego, czy Devi powinna być z Benem, czy Paxtonem – przyp. red).

Netflix, repostując twitta Kalling, potwierdził jednocześnie datę premiery oczekiwanych odcinków. Niestety dołożył też łyżkę dziegciu do naszej beczki miodu. Ogłosił, że „Jeszcze nigdy...” zakończy się na 4. sezonie.

„Jeszcze nigdy…” sezon 4. – fabuła

[SPOILERY!!!] 3. sezon „Jeszcze nigdy...” kończy się wyjazdem Paxtona do college'u w Arizonie i seksualnym debiutem Devi z Benem. Co będzie dalej? Czy Devi i Ben wrócą do siebie? Czy Devi totalnie zapomniała o Paxtonie? Czy chłopak będzie wpadał z Arizony do rodzinnego miasta? Co nas czeka? Póki co sporo niewiadomych.

Mamy tylko nadzieję, że w kontynuacji powrócą wszyscy główni członkowie i członkinie obsady, czyli:

  • Devi (Maitreyi Ramakrishnan),
  • Paxton (Darren Barnet),
  • Ben (Jaren Lewison),
  • Fabiola (Lee Rodriguez),
  • Eleanor (Ramona Young),
  • mama Devi – Nalini (Poorna Jagannathan),
  • kuzynka Devi – Kamala (Richa Moorjani).

Dlaczego serial „Jeszcze nigdy...” skończy się po 4. sezonie?

Współtwórca produkcji, Lang Fisher, powiedział „EW ”, skąd decyzja, by zakończyć hit po 4 sezonach. Obsada staje się coraz starsza. Nagle zaczynasz mieć 30-latków chodzących do liceum i trudno jest zabrać ich do college'u. Myślę, że czuliśmy, że to jest to, to jest dobre. Możemy to powiedzieć. Chcemy zakończyć naszą opowieść na wysokim poziomie i naprawdę dokończyć ostatni rok szkoły i to będzie satysfakcjonujące zamknięcie tej przygody.

Fisher dodał też, że wypadłoby to sztucznie, gdyby większość postaci posłać do jednego college'u. A wprowadzanie wielu nowych to tworzenie całkiem innej historii. Stąd decyzja, by sezon opowiadający o ostatnim rok liceum był zarazem ostatnią odsłoną produkcji. 

Zobacz także:

„Jeszcze nigdy...”: pierwsze wideo z planu. Czy Paxton wróci w 4. sezonie?

24 września, podczas globalnego eventu TUDUM, Netflix pokazał wideo z planu 4. sezonu „Jeszcze nigdy...”. Nie tylko potwierdza ono powrót Darrena Barneta (czyli Paxtona) w finałowej odsłonie, ale również zdradza pojawienie się nowego przystojniaka w nowych odcinkach. Do ekipy dołączy Michael Cimino („Twój Victor”), który wystąpi w roli Ethana, kolejnego potencjalnego obiektu uczuć Devi... Będę mieć problemy – kwituje odtwórczyni postaci głównej bohaterki. 

 

„Jeszcze nigdy...” – data premiery

Ku zaskoczeniu, ale i naszej radości, okazuje się, że premiera serialu „Jeszcze nigdy...” na platformie Netflix już 8 czerwca 2023 roku.

„Jeszcze nigdy...” – zapowiedź premiery i wideo z fragmentem 4. sezonu

13 kwietnia 2023 roku ukazał się pierwszy zwiastun ostatniego sezonu. Jak mówi narrator filmu: Zapnijcie pasy, frajerzy. To cholerny ostatni rok.

W maju opublikowano natomiast wideo z fragmentem pierwszego odcinka, które rozgrzało fanów hitu Netflixa. Widzimy w nim Devi i Bena tuż po pierwszym razie, który... wcale nie oznacza początku związku tych dwojga. W kolejnej scenie widzimy natomiast Paxtona,  który z niewiadomych powodów wraca do liceum oraz... nowy obiekt westchnień Devi!

O, wow. Musicie to zobaczyć!

Po tym zwiastunie totalnie nie możemy doczekać się premiery!