„Jeszcze nigdy...” - 4. sezon serialu Netflixa powstanie

„Jeszcze nigdy...” to serial, w którym Mindy Kaling prezentuje inspirowaną własną młodością wizję dorastania pochodzącej z Indii dziewczyny, urodzonej już jako Amerykanka. Serial, który opowiada o życiowych (w tym miłosnych) perypetiach nastoletniej Devi Vishwakumar, z miejsca podbił serca widzek i widzów na całym świecie. I nic dziwnego: spośród wszystkich produkcji skierowanych do starszej młodzieży wyróżnia się piekielnie dobrym, inteligentnym humorem, rewelacyjnie napisanym scenariuszem i świetnym klimatem.

Ku radości fanek i fanów serii właśnie ogłoszono, że produkcja doczeka się 4. sezonu. Wiadomość przekazała pomysłodawczyni i showrunnerka serialu, Mindy Kaling, która zamieściła na swoim koncie na Twitterze, wiadomość o następującej treści:

Hej, świerszcze,

mamy dla was ogłoszenia: 3. sezon „Jeszcze nigdy…” zadebiutuje już latem. Co więcej, możemy już oficjalnie potwierdzić, że serial powróci z 4. sezonem, z czego jesteśmy niezwykle zadowoleni. Nie możemy doczekać się, aż pokażemy wam kolejne gorące romanse i zabawne przygody, które dla was przygotowaliśmy. Dziękujemy za wsparcie – w szczególności wszystkim fanom #Bevi i #Daxton” (chodzi o tych wszystkich, którzy mają wyrobione zdanie co do tego, czy Devi powinna być z Benem, czy Paxtonem – przyp. red).

Netflix, repostując twitta Kalling, potwierdził jednocześnie datę premiery oczekiwanych odcinków. Niestety dołożył też łyżkę dziegciu do naszej beczki miodu. Ogłosił, że „Jeszcze nigdy...” zakończy się na 4. sezonie.

„Jeszcze nigdy…” sezon 4. – fabuła

[SPOILERY!!!] 3. sezon „Jeszcze nigdy...” kończy się wyjazdem Paxtona do college'u w Arizonie i seksualnym debiutem Devi z Benem. Prawdopodobnie. Bo nie wiemy, co dokładnie wydarzy się za zamkniętymi drzwiami pokoju Bena. Choć wiemy, po co Devi przyszła do swojego eks, któremu złamała serce swego czasu a mimo tego nie przestało mu na niej zależeć. Co będzie dalej? Czy Devi i Ben wrócą do siebie? Czy Devi totalnie zapomniała o Paxtonie? Czy chłopak będzie wpadał z Arizony do rodzinnego miasta? Co nas czeka? Póki co sporo niewiadomych.

Mamy tylko nadzieję, że w kontynuacji powrócą wszyscy główni członkowie i członkinie obsady, czyli:

  • Devi (Maitreyi Ramakrishnan),
  • Paxton (Darren Barnet),
  • Ben (Jaren Lewison),
  • Fabiola (Lee Rodriguez),
  • Eleanor (Ramona Young),
  • mama Devi – Nalini (Poorna Jagannathan),
  • kuzynka Devi – Kamala (Richa Moorjani).

Oczywiście będziemy was na bieżąco informować o wszelkich aktualnościach związanych z produkcją.

„Jeszcze nigdy…” 4. sezon – kiedy premiera?

Jak przekazał Netflix, finałowy sezon „Jeszcze nigdy...” już powstał, ale pojawi się na platformie w połowie 2023 roku.  3. odsłona tytułu wskoczyła na platformę 12 sierpnia. Póki co zostawiamy was z tym, jak zakończył się sezon 2. Poczujcie to na nowo: jesteście team #Ben, czy team #Paxton?

Zobacz także:

Dlaczego serial „Jeszcze nigdy...” skończy się po 4. sezonie?

Współtwórca produkcji, Lang Fisher, powiedział „EW ”, skąd decyzja, by zakończyć hit po 4 sezonach. Obsada staje się coraz starsza. Nagle zaczynasz mieć 30-latków chodzących do liceum i trudno jest zabrać ich do college'u. Myślę, że czuliśmy, że to jest to, to jest dobre. Możemy to powiedzieć. Chcemy zakończyć naszą opowieść na wysokim poziomie i naprawdę dokończyć ostatni rok szkoły i to będzie satysfakcjonujące zamknięcie tej przygody.

Fisher dodał też, że wypadłoby to sztucznie, gdyby większość postaci posłać do jednego college'u. A wprowadzanie wielu nowych to tworzenie całkiem innej historii. Stąd decyzja, by sezon opowiadający o ostatnim rok liceum był zarazem ostatnią odsłoną produkcji. 

„Jeszcze nigdy...”: pierwsze wideo z planu 

24 września, podczas globalnego eventu TUDUM, Netflix pokazał wideo z planu 4. sezonu „Jeszcze nigdy...”. Nie tylko potwierdza ono powrót Darrena Barneta (czyli Paxtona) w finałowej odsłonie, ale również zdradza pojawienie się nowego przystojniaka w nowych odcinkach. Do ekipy dołączy Michael Cimino („Twój Victor”), który wystąpi w roli Ethana, kolejnego potencjalnego obiektu uczuć Devi... Będę mieć problemy – kwituje odtwórczyni postaci głównej bohaterki.