„Jeszcze nigdy…” („Never Have I Ever…”) to zabawny serial młodzieżowy wyprodukowany przez Netflixa, który został  stworzony przez Mindy Kaling i Lang Fischer. Serial opiera się w dużej mierze na doświadczeniach Kaling z młodości, której rodzina pochodzi z Indii, ale osiedliła się w Stanach. Produkcja szybko stała się jedną z najpopularniejszych i najbardziej udanych komedii od Netflixa. Opowiada ona o miłosnych perypetiach nastoletniej o Devi Vishwakumar, dziewczynie hinduskiego pochodzenia. 

Oczywiście sezon 2. „Jeszcze nigdy…” również robił furorę wśród widzów i widzek. Dlatego możemy spodziewać się, że Netflix na tym nie poprzestanie i wkrótce ruszy z produkcją kolejnego sezonu o Devi, jej rodzinie i przyjaciołach!

„Jeszcze nigdy…” – o czym jest serial i czego możemy spodziewać się w 3. sezonie?

Przypomnijmy sobie, że drugi sezon „Jeszcze nigdy…” zaczyna się po pocałunku Bena i Devi, który można było zobaczyć w finale pierwszego sezonu. Devi znajduje się w trójkącie miłosnym z Benem i Paxtonem, stara się być w związku jednocześnie z dwoma chłopakami, ale ten plan się nie udaje. W zasadzie z góry wydaje się skazany na porażkę, jednak młodość ma swoje prawa i trudno dziwić się bohaterce, która próbuje ratować swoje więzi z ważnymi dla niej chłopakami.

Można przypuszczać, że 3. sezon „Jeszcze nigdy…” będzie koncentrował się na związku Paxtona i Devi. Oprócz nich zobaczymy zapewne dalsze losy postaci takich jak Kamala, która uciekła przed oświadczynami i przystojnym prawie-narzeczonym. Jest jeszcze oczywiście matka Devi, która zakochała się w swoim koledze, doktorze Chrisie Jacksonie. Liczymy też na to, że rozkwitną relacje Fabioli i Eleanor czyli przyjaciółek Devi. Ciekawe, jak potoczą sie losy Bena, który najwyraźniej wciąż nie zapomniał o Devi i jest zazdrosny o Paxtona...

„Never Have I Ever…” 3. sezon – kiedy premiera na Netflix?

Przewidywana data premiery: październik 2022 r. Między pojawieniem się pierwszego i drugiego sezonu „Jeszcze nigdy…” była piętnastomiesięczna przerwa. Pierwszy sezon został wyemitowany w kwietniu 2020 roku, a drugi w lipcu 2021 roku. Jeśli trzeci sezon będzie produkowany zgodnie z podobnym harmonogramem, być może zobaczymy nowe odcinki już w październiku 2022 r. Choć oczywiście im szybciej, tym lepiej!

Czy główna obsada „Jeszcze nigdy…” powróci w 3. sezonie?

W ubiegłym sezonie serial nie miał dramatycznego zakończenia, więc spodziewamy się, że wszyscy główni członkowie obsady powrócą: Devi (Maitreyi Ramakrishnan), Paxton (Darren Barnet), Ben (Jaren Lewison), Fabiola (Lee Rodriguez), Eleanor (Ramona Young), mama Devi Nalini (Poorna Jagannathan) i jej kuzynka Kamala (Richa Moorjani).

W serialu występuje także wiele drugoplanowych aktorów: ojciec Devi, czyli Mohan (Sendhil Ramamurthy), Jamie (Niecy Nash), Eve (Christina Kartchner), Anisa (Megan Suri), Trent (Benjamin Norris) i inni.

Zobacz także:

Co wiemy o Maitreyi Ramakrishnan, czyli serialowej Devi

Po raz pierwszy Maitreyi Ramakrishnan zainteresowała się aktorstwem po dziewiątej klasie, kiedy zaczęła grać w szkolnych przedstawieniach. Przypomnijmy, że rola Devi była jej pierwszą poważną pracą.

Maitreyi Ramakrishnan dostała tę rolę, pokonują 15 000 innych kandydatek, które tak jak ona wzięły udział w castingu. Aktorka była zaskoczona tym, że wybrano waśnie ją. 

Jak wymówić imię i nazwisko aktorki grającej Devi w serialu „Jeszcze nigdy…”

Maitreyi nie ma problemu, aby upominać ludzi, by poprawnie wymawiali jej imię. Dziewczyna nie widzi w tym nic złego i prosi innych o elementarny szacunek dla siebie, tym bardziej że stara się również postępować tak wobec  innych. Kilka tygodni temu zamieściła nagranie na Twitterze, w którym zabiera głos w tej sprawie i podpowiada, jak prawidłowo wypowiedzieć jej imię i nazwisko.