„Jeszcze nigdy…” („Never Have I Ever…”) to uroczy i zabawny serial młodzieżowy wyprodukowany przez Netfliksa, który został stworzony przez Mindy Kaling i Lang Fischer. Serial opiera się w dużej mierze na doświadczeniach Kaling z młodości, której rodzina pochodzi z Indii, ale osiedliła się w Stanach. Produkcja szybko stała się jedną z najpopularniejszych i najbardziej udanych komedii Netfliksa. Opowiada o miłosnych perypetiach nastoletniej Devi Vishwakumar, dziewczynie hinduskiego pochodzenia, która uczy się w amerykańskim liceum.

Oczywiście sezon 2. „Jeszcze nigdy…”, podobnie jak pierwszy, zrobił furorę wśród widzów i widzek. Dlatego Netflix na tym nie poprzestał i jak już wiemy, zdjęcia do 3. sezonu serialu zostały zakończone. A poinformował o tym jakiś czas temu na swoim instagramowym koncie Darren Barrnet, który wciela się w Paxtona.

Na tym nie koniec dobrych wiadomości, choć z ofrobiną goryczy: powstanie też na pewno 4. sezon „Jeszcze nigdy…”, jednak będzie on zarazem ostatnim!

„Jeszcze nigdy…” – o czym jest serial i czego możemy spodziewać się w 3. sezonie?

Przypomnijmy sobie, że drugi sezon „Jeszcze nigdy…” zaczyna się po pocałunku Bena i Devi, który można było zobaczyć w finale pierwszego sezonu. Devi znajduje się w trójkącie miłosnym z Benem i Paxtonem, stara się być w związku jednocześnie z dwoma chłopakami, ale ten plan się nie udaje. W zasadzie z góry wydaje się skazany na porażkę, jednak młodość ma swoje prawa i trudno dziwić się bohaterce, która próbuje ratować swoje więzi z ważnymi dla niej chłopakami.

Można przypuszczać, że 3. sezon „Jeszcze nigdy…” będzie koncentrował się na związku Paxtona i Devi. Oprócz nich zobaczymy zapewne dalsze losy postaci takich jak Kamala, która uciekła przed oświadczynami i przystojnym prawie-narzeczonym. Jest jeszcze oczywiście matka Devi, która zakochała się w swoim koledze, doktorze Chrisie Jacksonie. Liczymy też na to, że rozkwitną relacje Fabioli i Eleanor czyli przyjaciółek Devi. Ciekawe, jak potoczą sie losy Bena, który najwyraźniej wciąż nie zapomniał o Devi i jest zazdrosny o Paxtona...

3. sezon „Jeszcze nigdy…” / „Never Have I Ever…” – zdjęcia z planu

W weekend na instagramowym koncie Netfliksa, jak i na koncie serialu pojawiły się zdjęcia z 3. sezonu „Jeszcze nigdy…”. Nas poruszyło szczególnie to, na którym widać jak Devi i Paxton idą za rękę po szkolnym korytarzu! Zobaczcie poniżej, jak i w naszej galerii!

„Never Have I Ever…” 3. sezon – kiedy premiera na Netflix?

Data premiery 3. sezonu „Jeszcze nigdy…”: lato 2022 r. Tak ogłosiły producentki kilka tygodni temu. Teraz Netflix zaspokoił naszą ciekawość, nie tylko serwując nam zdjęcia z 3. części serialu, lecz także ujawniając konkretną datę premiery. 3. sezon „Jeszcze nigdy…” pojawi się 12 sierpnia 2022 roku. 

Zobacz także:

Czy główna obsada „Jeszcze nigdy…” powróci w 3. sezonie?

W ubiegłym sezonie serial nie miał dramatycznego zakończenia, więc spodziewamy się, że wszyscy główni członkowie obsady powrócą: Devi (Maitreyi Ramakrishnan), Paxton (Darren Barnet), Ben (Jaren Lewison), Fabiola (Lee Rodriguez), Eleanor (Ramona Young), mama Devi Nalini (Poorna Jagannathan) i jej kuzynka Kamala (Richa Moorjani).

W serialu występuje także wiele drugoplanowych aktorów: ojciec Devi, czyli Mohan (Sendhil Ramamurthy), Jamie (Niecy Nash), Eve (Christina Kartchner), Anisa (Megan Suri), Trent (Benjamin Norris) i inni.

Możemy spodziewać się nowych twarzy. Kilka tygodni temu na instagramowym profilu produkcji ogłoszono, że do obsady dołączył aktor Anirudh Pisharody. Zagra Desa, zdolnego nastolatka indyjskiego pochodzenia, który uczęszcza do prywatnej szkoły.

Co wiemy o Maitreyi Ramakrishnan, czyli serialowej Devi

Po raz pierwszy Maitreyi Ramakrishnan zainteresowała się aktorstwem po dziewiątej klasie, kiedy zaczęła grać w szkolnych przedstawieniach. Przypomnijmy, że rola Devi była jej pierwszą poważną pracą.

Maitreyi Ramakrishnan dostała tę rolę, pokonują 15 000 innych kandydatek, które tak jak ona wzięły udział w castingu. Aktorka była zaskoczona tym, że wybrano waśnie ją. 

Jak wymówić imię i nazwisko aktorki grającej Devi w serialu „Jeszcze nigdy…”

Maitreyi nie ma problemu, aby upominać ludzi, by poprawnie wymawiali jej imię. Dziewczyna nie widzi w tym nic złego i prosi innych o elementarny szacunek dla siebie, tym bardziej że stara się również postępować tak wobec  innych. Kilka tygodni temu zamieściła nagranie na Twitterze, w którym zabiera głos w tej sprawie i podpowiada, jak prawidłowo wypowiedzieć jej imię i nazwisko. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.