Ruszyły zdjęcia do 11. edycji „Top Model”. Hit TVN ponownie poprowadzi modelka Joanna Krupa, która pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z nagrań do spotu reklamującego kolejny sezon.

Nigdy nie jest za późno, by spełniać marzenia - podpisała opublikowane fotografie.

Gwiazda, której styl inspiruje wiele Polek, kiedyś kojarzona była z dużymi dekoltami i krótkimi sukienkami. Odkąd została mamą małej Ashy, jej styl ewoluował: jest mniej wyzywający, modelka chętniej decyduje się na eleganckie, stonowane kolory i dłuższe kreacje. Mimo że jej modowe wybory są bardziej „bezpieczne”, wciąż podkreślają kobiece atuty i na pewno nie są nudne! 

Joanna Krupa w mermaid waves

Przy okazji nagrań do nowej odsłony  „Top Model” Joanna zaprezentowała się w czarnej, satynowej, długiej sukience o asymetrycznym kroju i  z wycięciami. Uwagę jednak skupiła nowa fryzura prezenterki, która zrobiła niemałe zamieszanie na Instagramie. Niby nie zmieniło się dużo, ale metamorfoza wydaje się radykalna. 

43-latka do tej pory stawiała na lekko falowane włosy za ramiona. Tym razem jednak decydowała się na jedną z najmodniejszych fryzur w sezonie letnim 2022.  Mowa o mermaid waves, czyli długich, naturalnie „pogniecionych”, nieidealnych, sprawiających wrażenie splątanych kosmykach, które dostają do pasa (choć jeszcze bardziej zachwycający efekt jest wtedy, gdy sięgają za talię). To uczesanie podbiło serca już wielu gwiazd i influencerek – w ostatnich miesiącach pokazały się w nim m.in. Kylie Jenner, Lizzo oraz Zendaya.

 „Fryzura w stylu syrenek”, którą zaprezentowała Joanna Krupa, zauroczyła internautki i internautów. W komentarzach trwa karnawał zachwytów, czytamy m.in.:

Olśniewająca jak zawsze.

Włosy bogini – kocham!

Asiu, wyglądasz obłędnie.

Piękna syrena.

Najpiękniejsza, obłędna

A wam jak się podoba gwiazda w tym wydaniu? Jeżeli marzycie o podobnym efekcie, koniecznie przeczytajcie, jak samodzielnie zrobić mermaid waves. Spektakularny efekt gwarantowany.

 

Zobacz także: