Niedawno znalazła się na liście najlepszych aktorów i aktorek 2018 roku stworzonej przez magazyn W, na łamach którego pojawiła się także w sesji zdjęciowej u boku takich gwiazd jak Rami MalekEddie Redmayne czy Nicole Kidman. A to nie jedyne wyróżnienie, jakiego tylko w ostatnim czasie doświadczyła Joanna Kulig. Aktorka regularnie pojawia się w amerykańskiej prasie, gdzie spekuluje się o jej nominacji do Oscarów 2019 i wielkiej międzynarodowej karierze. Nic więc dziwnego, że chcą z nią pracować najlepsi. Nie tylko reżyserzy czy scenarzyści, ale także osoby odpowiedzialne za jej wizerunek. Utalentowana Polka aktualnie reprezentowana jest za oceanem przez Hyldy Queally, agentkę, która pod swoimi skrzydłami miała takie sławy jak Cate Blanchett czy Kate Winslet. Podobno aktorką zainteresował się także reprezentujący Toma Cruise agent Joel Lubin.

Także za jej stylizacje, makijaż oraz włosy odpowiadają renomowani specjaliści. Joanna Kulig przy okazji wielkich wyjść, związanych aktualnie z promocją Zimnej Wojny Pawła Pawlikowskiego współpracuje z makijażystką i charakteryzatorką Jo Baker, której portfolio jest naprawdę imponujące. Do jej klientek należą największe gwiazdy Hollywood jak Sharon Stone, Olivia Wilde, Amber Heard, Natalie Portman czy ostatnio Lucy Boynton, nowa dziewczyna Ramiego Maleka. Więcej o niej przeczytacie tutaj: Rami Malek ma nową dziewczynę! Kim jest Lucy Boynton?

Z kolei za włosy Joanny Kulig odpowiedzialny jest Andy Lecompte, który współpracuje z Madonną, Lucy Liu i Penelope Cruz. Fryzjer nie krył zachwytu nad Polką i na swoim Instagramie napisał, że ma na jej punkcie oraz jej występu w Zimnej Wojnie obsesję! Stylizacje Joanny Kulig to za to dzieło Jeanann Williams, która regularnie ubiera Naomi Watts. To ona wybrała dla polskiej aktorki suknię Caroliny Herrery na after party po gali Złotych Globów 2019, o której pisaliśmy wczoraj.

Joanna Kulig nie pojawiła się na Złotych Globach 2019, za to błyszczała (dosłownie) na after party po wielkiej gali

Trzymamy więc kciuki za to, by cała ekipa mogła współpracować razem także przy okazji Oscarów 2019. Joannie Kulig ta nominacja po prostu się należy.