Joanna Opozda i Antek Królikowski od wielu miesięcy nieustannie okupują nagłówki portali internetowych, tabloidów i kolorowych magazynów. W ostatnich tygodniach redaktorzy działów show-biznesowych prześcigają się głównie w doniesieniach o statusie związku znanej pary. W pewnym momencie trudno się już było w tym wszystkim połapać. Serwisy plotkarskie najpierw informowały bowiem o definitywnym rozstaniu Asi i Antka, aby chwilę później radośnie oznajmić, że gwiazda serialu „Pierwsza miłość” postanowiła dać swojemu mężowi jeszcze jedną szansę. Z najnowszych ustaleń prasy wynika jednak, że małżeństwo rodziców małego Vincenta Królikowskiego mimo wszystko najprawdopodobniej zakończy się rozwodem.

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozwodzą się?

Pogłoski o rzekomym rozwodzie aktorskiej pary krążą w sieci już od jakiegoś czasu. Argumentów zwolennikom teorii, że związku Opozdy i Królikowskiego nie da się już uratować, dostarczyły chociażby opublikowane tydzień temu na łamach Pudelka zdjęcia aktorki. Paparazzi przyłapali młodą mamę w momencie, gdy opuszczała budynek, w którym mieszczą się kancelarie prawne.

O krok dalej poszedł właśnie tygodnik „Świat i Ludzie”, wprost oznajmiając, że Joanna Opozda złożyła pozew o rozwód. Co ciekawe, redakcja pisma twierdzi, że udało się jej nawet poznać szczegóły wniosku. Jak donosi informator „Świata i Ludzi”, Opozda rzekomo chce walczyć w sądzie o rozwód z orzeczeniem o winie.

Wymowny wpis Joanny Opozdy na Instagramie

Ani aktorka, ani aktor nie odnieśli się póki co do tych sensacyjnych doniesień. W czwartek na InstaStory Joasi pojawiła się za to grafika ze słynnym cytatem Alberta Einsteina.

Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to, co mówią, nie obraziło głupców - czytamy.

Myślicie, że Joanna Opozda miała na myśli konkretną osobę, publikując słowa noblisty?

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: