Jakiś czas temu za sprawą plotkarskich mediów do sieci trafiły zdjęcia Joanny Opozdy odwiedzającej kancelarie prawne. Wówczas pojawiły się także plotki, że gwiazda przygotowuje się do rozwodu. Teraz wiemy już, że było w nich więcej niż ziarenko prawdy. Jak podaje „Super Express” rozwód Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego to już tylko kwestia czasu. Gazeta zapewnia, że do sądu trafił już pozew rozwodowy. Co jeszcze wiadomo na ten temat? Nie trzymamy was dłużej w niepewności. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski: Rozwód w toku

„Jak udało nam się ustalić, do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew rozwodowy” – podaje tabloid i informuje, że „para czeka na wyznaczenie pierwszego terminu”  [rozprawy – przyp. red.]. Jak wiadomo jednak, jeśli nie ma porozumienia między małżonkami, takie sprawy potrafią się ciągnąć latami. „Niewykluczone, że wszystko może przeciągnąć się w czasie nawet o rok...” – podkreśla „Super Express”, informując, że wcześniej powinny zostać ustalone kwestie opieki nad dzieckiem oraz sprawy majątkowe. 

Chodzą także słuchy, że Joanna Opozda może domagać się rozwodu z orzeczeniem o winie swojego (wciąż jeszcze) męża. Co wcale nas nie dziwi, biorąc pod uwagę, że Antek Królikowski zaczął spotykać się z sąsiadką pary, gdy jego żona była w ostatnich miesiącach ciąży... Nie dziwi więc też, że para od dłuższego czasu nie mieszka już razem. Asia została sama z małym Vincentem, podczas gdy Antek przeprowadził się do nowej partnerki. A wszystko to jeszcze przed pierwszą rocznicą ślubu.

Joanna Opozda i Antek Królikowski – Historia związku

Joanna Opozda i Antek Królikowski pobrali się 7 sierpnia 2021 roku w kościele św. Wojciecha w Warszawie i było to jedno z ważniejszych wydarzeń towarzyskich ubiegłego roku. Tym bardziej, że wśród gości weselnych nie zabrakło największych gwiazd polskiego show-biznesu. O samej uroczystości mówiło się zresztą na kilka miesięcy wcześniej, próbując odgadnąć datę wielkiego wydarzenia (długo trzymaną w tajemnicy), a także spekulując, czy powodem, dla którego para zdecydowała się na ślub było mające się narodzić dziecko (jak wiemy te plotki się potwierdziły). Synek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, malutki Vincent, przyszedł na świat pół roku później – a dokładnie w lutym 2022 roku. Niestety, jego rodzice nie byli już wówczas razem – jedynie formalnie. Jak widać, i to jest już tylko kwestią czasu. Rozwód pary jest już w toku. 

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.