Joanna Opozda i Antek Królikowski nie mogą obecnie narzekać na brak zainteresowania ze strony prasy i serwisów plotkarskich. Nie da się jednak zaprzeczyć, że w ostatnich miesiącach para sama dostarczała mediom wielu gorących tematów. Emocjonalne oświadczenie o rozstaniu, następnie wielki powrót i publikowane przez parę w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcia, a w końcu ślub, który był jednym z największych wydarzeń tego lata w polskim show-biznesie. W skrócie: działo się!

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami?

Jakby tego wszystkiego było mało, tabloidy i portale internetowe od jakiegoś czasu rozpisują się o tym, że aktorka znana z serialu „Pierwsza miłość” i gwiazdor kontrowersyjnych filmów Patryka Vegi podobno spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Plotki przedostały się do mediów m.in. za sprawą niezbyt dyskretnych osób pracujących na planie jednej z nadchodzących produkcji z udziałem Joanny Opozdy.

Ojciec Joanny Opozdy udostępnił wiadomości od zięcia

33-latka i młodszy od niej o rok mąż przez długi czas nie potwierdzali, jak również nie zaprzeczali, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Nowe światło na pogłoski o odmiennym stanie Joanny Opozdy rzucił za to jeden z ostatnich postów ojca aktorki. Dariusz Opozda w przypływie emocji udostępnił na swoim profilu na Facebooku screeny konwersacji ze swoim znanym zięciem.

Spostrzegawczy internauci błyskawicznie zwrócili uwagę na to, że w wysłanych przez Antka Królikowskiego wiadomościach padło m.in. takie stwierdzenia jak „Joanna żyje teraz w przewlekłym stresie, nie tylko z powodu błogosławionego stanu, który znosi z trudem (...)”.

Co więcej, aktor pisze też do swojego teścia o swoim „nienarodzonym synku”. Wszystko wskazuje więc na to, że przy okazji rodzinnego konfliktu ojciec Joanny Opozdy nie tylko potwierdził plotki o ciąży swojej córki, ale także ujawnił informację o płci jej dziecka z Antonim Królikowskim.

Joanna Opozda potwierdziła, że jest w ciąży. Aktorka i Antek Królikowski zostaną rodzicami po raz pierwszy

Pod koniec września Joanna Opozda i Antek Królikowski postanowili przerwać milczenie. Na ich oficjalnych profilach na Instagramie pojawiły się posty o takiej samej treści. To oficjalne oświadczenie, za pośrednictwem którego aktorka oraz aktor potwierdzili m.in., że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Z treści instagramowych postów wynika, że Joanna Opozda i Antek Królikowski, którzy tworzą jedną z najbardziej hot par w rodzimym show-biznesie, martwią się o bezpieczeństwo ciąży, a stres i pewne wydarzenia mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie ich dziecka. Jednocześnie mają nadzieję, że już za kilka miesięcy będą mogli podzielić się swoim szczęściem z osobami, które są zainteresowane tym, co dzieje się w ich życiu prywatnym.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wydali oficjalne oświadczenie na Instagramie

Joanna Opozda i Antek Królikowski nie tylko potwierdzili, że spodziewają się pierwszego dziecka, ale również wyjaśnili, dlaczego nie informowali o tym swoich fanów / fanek czy mediów. Było to działanie zamierzone, które wynikało z troski zarówno o maleństwo, jak i bliskich. Ogromne zainteresowanie ich życiem prywatnym, a także wiążące się z nim często negatywne emocje oraz stres niestety nie pomagały. Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

Zobacz także:

„W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos.
 
Tak, to prawda spodziewamy się̨ dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. 
Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój 
i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego 
– przedmiotem medialnej dyskusji.
 
W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy poprosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia. Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej Rodziny i życia osobistego. 
 
Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku.
 
Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój” – brzmi oficjalne oświadczenie wydane przez Joannę Opozdę i Antoniego Królikowskiego za pośrednictwem Instagramu. 

Joanna Opozda zdradziła imię dziecka

Pomimo że wraz z wiadomościami o ciążki aktorki, pojawiła się od razu informacja o płci dziecka, to para przez długi czas trzymała w tajemnicy imię, które nada chłopcu. Teraz poznaliśmy je z pierwszej ręki, gdy Joanna Opozda wymieniła je na Instagramie przy okazji podsumowania 2021 roku. 

Nie będę ukrywać, że 2021 dał mi mocno popalić. Dlatego z niecierpliwością czekam na 2022, który dla mnie, będzie rokiem mojego kochanego synka Vincenta. Życzę Wam cudownego Sylwestra! Bawcie się najlepiej jak potraficie i napijcie się za nasze zdrowie - napisała na Instagramie.

Jeżeli zatem zastanawialiście się, jakie imię dla dziecka wybierze Joanna Opozda, to wszystko stało się jasne. Gwiazda na razie nie zdradziła, co kryje się za taka decyzją. Wiemy jednak, jakie jest znaczenie tego imienia. Vincent to osoba, którą wyróżnia silny charakter, pragnienie sukcesu, twórczych osiągnięć i doskonałości w niemal wszystkim. Czy zatem rodzice chcą mu ułatwić karierę w niełatwej branży, którą sami wybrali? Czas pokaże. Myślicie, że za sprawą oryginalnego wyboru Joanny Opozdy, to mało popularne imię zyska na popularności?