Joanna Opozda i Antek Królikowski nie mogą obecnie narzekać na brak zainteresowania ze strony prasy i serwisów plotkarskich. Nie da się jednak zaprzeczyć, że w ostatnich miesiącach para sama dostarczała mediom wielu gorących tematów. Emocjonalne oświadczenie o rozstaniu, następnie wielki powrót i publikowane przez parę w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcia, a w końcu ślub, który był jednym z największych wydarzeń tego lata w polskim show-biznesie. W skrócie: działo się!

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami?

Jakby tego wszystkiego było mało, tabloidy i portale internetowe od jakiegoś czasu rozpisują się o tym, że aktorka znana z serialu „Pierwsza miłość” i gwiazdor kontrowersyjnych filmów Patryka Vegi podobno spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Plotki przedostały się do mediów m.in. za sprawą niezbyt dyskretnych osób pracujących na planie jednej z nadchodzących produkcji z udziałem Joanny Opozdy.

Ojciec Joanny Opozdy udostępnił wiadomości od zięcia

33-latka i młodszy od niej o rok mąż przez długi czas nie potwierdzali, jak również nie zaprzeczali, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Nowe światło na pogłoski o odmiennym stanie Joanny Opozdy rzucił za to jeden z ostatnich postów ojca aktorki. Dariusz Opozda w przypływie emocji udostępnił na swoim profilu na Facebooku screeny konwersacji ze swoim znanym zięciem.

Spostrzegawczy internauci błyskawicznie zwrócili uwagę na to, że w wysłanych przez Antka Królikowskiego wiadomościach padło m.in. takie stwierdzenia jak „Joanna żyje teraz w przewlekłym stresie, nie tylko z powodu błogosławionego stanu, który znosi z trudem (...)”.

Co więcej, aktor pisze też do swojego teścia o swoim „nienarodzonym synku”. Wszystko wskazuje więc na to, że przy okazji rodzinnego konfliktu ojciec Joanny Opozdy nie tylko potwierdził plotki o ciąży swojej córki, ale także ujawnił informację o płci jej dziecka z Antonim Królikowskim.

Joanna Opozda potwierdziła, że jest w ciąży. Aktorka i Antek Królikowski zostaną rodzicami po raz pierwszy

Pod koniec września Joanna Opozda i Antek Królikowski postanowili przerwać milczenie. Na ich oficjalnych profilach na Instagramie pojawiły się posty o takiej samej treści. To oficjalne oświadczenie, za pośrednictwem którego aktorka oraz aktor potwierdzili m.in., że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Z treści instagramowych postów wynika, że Joanna Opozda i Antek Królikowski, którzy tworzą jedną z najbardziej hot par w rodzimym show-biznesie, martwią się o bezpieczeństwo ciąży, a stres i pewne wydarzenia mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie ich dziecka. Jednocześnie mają nadzieję, że już za kilka miesięcy będą mogli podzielić się swoim szczęściem z osobami, które są zainteresowane tym, co dzieje się w ich życiu prywatnym.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wydali oficjalne oświadczenie na Instagramie

Joanna Opozda i Antek Królikowski nie tylko potwierdzili, że spodziewają się pierwszego dziecka, ale również wyjaśnili, dlaczego nie informowali o tym swoich fanów / fanek czy mediów. Było to działanie zamierzone, które wynikało z troski zarówno o maleństwo, jak i bliskich. Ogromne zainteresowanie ich życiem prywatnym, a także wiążące się z nim często negatywne emocje oraz stres niestety nie pomagały. Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

Zobacz także:

„W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach bolesnymi, głęboko naruszającymi naszą prywatność oraz szerzącymi nieprawdziwe informacje publikacjami medialnymi, zdecydowaliśmy się zabrać głos.
 
Tak, to prawda spodziewamy się̨ dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. 
Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój 
i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego 
– przedmiotem medialnej dyskusji.
 
W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy poprosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia. Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej Rodziny i życia osobistego. 
 
Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku.
 
Mamy nadzieję, że za kilka miesięcy będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym szczęściem. Dziś jednak zdrowie naszego dziecka jest dla nas najważniejsze – by móc je chronić, musimy mu zapewnić spokój” – brzmi oficjalne oświadczenie wydane przez Joannę Opozdę i Antoniego Królikowskiego za pośrednictwem Instagramu.