Na początku sierpnia tego roku Joanna Opozda i Antek Królikowski, którzy tworzą jedną z najbardziej hot par w rodzimym show-biznesie, wzięli ślub. Na ceremonii pojawiło się mnóstwo gwiazd, na czele z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Radosławem Majdanem oraz Mariną Łuczenko-Szczęsną, natomiast do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia młodej pary. Co więcej, dzięki relacji świadków wydarzenia dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, co działo się w warszawskim kościele św. Wojciecha oraz podczas wesela. Tuż pod ceremonii w mediach (po raz kolejny) pojawiły się plotki, według których Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się pierwszego dziecka. Zasugerował to domniemany – przyszły tata. Następnie głos w sprawie zabrała Joanna Opozda, która zaprzeczyła plotkom. Natomiast w poniedziałek (23 sierpnia) w mediach pojawiły się kolejne doniesienia w tej sprawie. Czy aktorka rzeczywiście jest w ciąży? Sprawdźcie poniżej. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami? 

W mediach regularnie pojawiają się doniesienia, według których Joanna Opozda jest w ciąży. Na początku sierpnia 2021 plotki na ten temat powróciły. A to za sprawą nagrania ze ślubu, do którego udało się dotrzeć serwisowi Pudelek. To fragment przysięgi, w którym pada m.in. pytanie o potomstwo - para młoda miała zadeklarować, że otoczy je miłością, do tego wychowa po katolicku. Odpowiedź aktora wywołała niemałe poruszenie. Antek Królikowski wyraźnie się bowiem ożywił i przyznał: „tak, właśnie”. Fani oraz fanki pary młodej momentalnie podchwycili i podchwyciły te słowa. Zdaniem wielu osób, że to potwierdza pogłoski, według których Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się pierwszego dziecka.

Joanna Opozda jest w ciąży? 

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami? Głos w sprawie zabrała ostatnio osoba z bliskiego otoczenia pary. W rozmowie ze wspomnianym już serwisem Pudelek przyznała, że aktorka jest w trzecim miesiącu ciąży. 

„(…) Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc” – twierdzi informator / informatorka serwisu Pudelek.

Według informatora / informatorki portalu, Joanna Opozda i Antek Królikowski podjęli decyzję o ślubie właśnie ze względu na zbliżające się wielkimi krokami narodziny pierwszego dziecka. Zarówno aktorce, jak i aktorowi miało zależeć na tym, by maleństwo urodziło się po ceremonii. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się dziecka? Aktorka skomentowała te doniesienia

Joanna Opozda i Antek Królikowski nie komentowali plotek na temat ciąży. Aż do ubiegłego tygodnia, kiedy to aktorka, która ma na swoim koncie udział w takich produkcjach jak 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Diablo czy Pierwsza miłość, postanowiła odnieść się do wspomnianego wcześniej artykułu. W połowie sierpnia Joanna Opozda opublikowała relację na Instagram Stories, za pośrednictwem której zaprzeczyła słowom informatora / informatorki serwisu Pudelek. Co więcej, ujawniła, że zaręczyła się z Antkiem Królikowskim na początku marca tego roku i właśnie wtedy zaczęła planować ślub oraz wesele. 

„Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele, skoro byłam w ciąży od marca to chyba jestem jakimś ewenementem – bez brzucha od 6 miesięcy” – napisała Joanna Opozda na Instagram Stories.

Joanna Opozda pokazała także zdjęcie, ukazujące smukłą sylwetkę, które ma potwierdzać, że nie jest w ciąży. Natomiast w dalszej części relacji przyznała, że wzięła ślub z Antkiem Królikowskim ze względu na łączące ich uczucie, a nie jakikolwiek przymus. Do tego zapewniła, że chce powiększyć rodzinę, ale dopiero za jakiś czas. Tym samym gwiazda odcięła się od plotek, które od kilku tygodni krążą w rodzimych mediach.

„…dzieci na pewno będą ale planowane i wyczekane :) więc raz na zawsze odcinam się od plotek jakoby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą. Przesyłam dużo miłości, życzę Wam wspaniałego dnia” – przyznała Joanna Opozda na Instagram Stories.

Joanna Opozda potwierdziła ciążę na planie nowego filmu

Na początku tygodnia o (domniemanej) ciąży Joanny Opozdy znów zrobiło się głośno. Dlaczego? Serwis Pudelek poinformował bowiem, że aktorka skomentowała te doniesienia na planie Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle, czyli filmu, w którym będziemy mogły i mogli oglądać ją w przyszłym roku – na ekranie zobaczymy także Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Więdłochę, Macieja Zakościelnego, Pawła Zawieruchę, Dominikę Gwit oraz inne gwiazdy. Według informatora tabloidu – osoby związanej zawodowo z produkcją, 33-latka chciała być lojalna wobec producentów / producentek, dlatego poinformowała ich o ciąży, a co za tym idzie: o zmianach, jakie mogą zajść w wyglądzie jej ciała. 

Zobacz także:

„Produkcja została poinformowana o stanie Joanny. Producenci i koledzy na planie bardzo się ucieszyli, gratulowali jej. Opozda jako profesjonalistka musiała powiedzieć producentom” – twierdzi informator serwisu Pudelek

Informator serwisu Pudelek twierdzi, że informując swoich współpracowników i współpracowniczki o zbliżających się wielkimi krokami narodzinach dziecka, Joanna Opozda zachowała się bardzo profesjonalnie

„Jest profesjonalną aktorką, nie wie, jak zachowa się jej organizm, a też powoli zaczyna się zmieniać ciało... Zdjęcia trwają 3 miesiące, więc jej zmiana będzie widoczna. W branży ceni się taką lojalność i profesjonalizm, jakim wykazała się Joanna” dodaje informator serwisu Pudelek.

Joanna Opozda i Antek Królikowski nie skomentowali najnowszych doniesień o nadchodzących narodzinach dziecka. Wiele wskazuje jednak na to, że – jeżeli aktorka rzeczywiście jest w ciąży – chce celebrować ten czas tylko z najbliższymi – mężem, rodziną czy współpracownikami oraz współpracowniczkami. 

W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć najpiękniejsze - wspólne zdjęcia Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Lubicie ich jako parę?