Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens tworzą jedną z najpiękniejszych par w rodzimym show-biznesie. Zdaniem fanów projektantka i biznesman bardzo do siebie pasują – w związku z tym chętnie oglądają ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych czy relacje na Instagram Stories. A tych nie brakuje. W mediach od dawna krążą plotki, według których Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens poważnie myślą o wspólnej przyszłości i chcą wziąć ślub. Okazuje się, że to prawda! Informacje na temat ślubu potwierdziła ostatnio główna zainteresowana całą sprawą, czyli projektantka, twórczyni marki La Mania.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub!

W mediach od dawna krążyły plotki dotyczące ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Fani również interesowali się tym tematem – o plany na przyszłość pary pytali m.in. w komentarzach pod zdjęciami na Instagramie. Projektantka i biznesman bardzo długo nie zabierali głosu w tej sprawie. Teraz możemy mieć jednak pewność, że już Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już niedługo wezmą ślub! I to w iście gwiazdorskim stylu.

Serwis Pudelek poinformował ostatnio, że Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wezmą ślub w Grecji na przełomie września i października. Zakochani marzą o hucznym weselu, które zostanie zapamiętane na długo. Informator portalu zdradził, że zaproszenie na ceremonię otrzymało kilkadziesiąt osób, w tym przedstawiciele branży finansowej oraz gwiazdy, na czele z dyrektorem programowym TVN Edwardem Miszczakiem i aktorką, prywatnie jego partnerką Anną Cieślak. Joanna Przetakiewicz potwierdziła plotki o ślubie w rozmowie z serwisem Plejada. Dodała jednak, że przynajmniej na razie nie chce zdradzać szczegółów na temat wydarzenia. Gratulujemy!

Honorata Skarbek i Smolasty planują ślub? Wokalistka pokazała suknię ślubną >>>