U Joe Jonasa dużo się ostatnio dzieje. Od kilku miesięcy świat żyje jego rozwodem z Sophie Turner. Para ma dwie córki, nad którymi będzie dzieliła opiekę. I to właśnie im muzyk zadedykował swój najnowszy tatuaż. Zobaczcie, jak wygląda.

Joe Jonas ma nowy tatuaż. Zrobił go dla swoich córek

Pomimo tego, że u 34-latka nie dzieje się teraz najlepiej, to i tak nie zapomina w tym wszystkim o rodzinie – dwóch ukochanych córeczkach. Na ostatnim koncercie Jonas Brothers, fanki i fani dopatrzyli się (chociaż nie trzeba być spostrzegawczym, aby go zauważyć) nowego tatuażu u Joe.

Są to dwie daty, które wytatuował sobie na samym środku klatki piersiowej. Tatuaż został zrobiony z dedykacją dla dwóch córek artysty – są to ich daty urodzenia, a pomiędzy nimi „x”. Zobaczcie, jak wygląda.

@jonasdailynews Joe during “Shelf” last night in Edmonton. (11.14.23) #TheTour Check out the new tattoo of his daughters birthdates & on his arm you can see a picture of a kids drawing❤️ 📸: briannabaustad on IG #JoeJonas #Jonas #JonasBrothers ♬ original sound - Jonas Daily News

To jednak nie jedyny tatuaż, który muzyk zrobił dla swoich dzieci. Publiczność wyłapała też kolejny – również z ukrytym znaczeniem. Na ręce Jonasa widnieje wytatuowany obrazek, namalowany przez jego starszą córkę. How cute!

Fani piszą na Twitterze, że Joe Jonas jest w swojej dad tattoos era. I są tym zachwyceni.

Joe Jonas – dzieci

Dwie córki to jedyne dzieci Joe i Sophie. Dzieli je dwa lata różnicy. Pierwsza urodziła się Willa (22 lipca 2020 roku), a druga Delphine (5 lipca 2022 roku). Niedawno rodzice dziewczynek wypowiedzieli się na temat tego, jak będzie wyglądała nad nimi opieka, którą się dzielą. Przeczytacie o tym w artykule poniżej. 

 

Zobacz także: