W ubiegłą sobotę Ella Travolta, czyli córka Johna Travolty i zmarłej w lipcu 2020 roku Kelly Preston obchodziła 21. urodziny. Z tej okazji gwiazdor takich produkcji jak Grease oraz Pulp Fiction pokazał jej zdjęcie na Instagramie, a także złożył wzruszające życzenia urodzinowe. Jak teraz wygląda Ella Travolta? Sprawdź! 

John Travolta pokazał córkę na Instagramie. Jak wygląda Ella Travolta?

John Travolta często pokazuje swoje dzieci - Ellę oraz Jetta - na Instagramie. Ich wspólne fotografie, a także wideo robią prawdziwą furorę wśród fanek i fanów gwiazdora. Ostatnio jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie opublikował zdjęcie Elli Travolty z okazji jej 21. urodzin (możesz je zobaczyć m.in. w naszej galerii - na górze strony). Co więcej, przyznał, że jest najpiękniejszą i najbardziej życzliwą osobą, jaką zna. 

„Wszystkiego najlepszego z okazji 21. urodzin dla najpiękniejszej, najbardziej życzliwej osoby i artystki, jaką znam. Twój tata Cię uwielbia!” - napisał John Travolta na Instagramie. 

Pod postem pojawiło się blisko 10 tysięcy komentarzy z życzeniami urodzinowymi dla Elli Travolty oraz z komplementami. Wiele osób przyznało, że 21-latka jest bardzo podobna do Kelly Preston. Przypomnijmy, że to pierwsze urodziny, które córka Johna Travolty obchodziła bez swojej mamy. Amerykańska aktorka i modelka zmarła bowiem 12 lipca 2020 roku po dwóch latach walki z rakiem piersi.