Johnny Depp założył konto na Instagramie! 

Podobne zamieszanie na Instagramie wywołało jedynie pojawienie się na nim Jennifer Aniston, która swój profil założyła w połowie października 2019 roku. Teraz w jej ślady poszedł Johnny Depp, który dotychczas jak ognia unikał mediów społecznościowych. Dlaczego zmienił zdanie i założył konto nie tylko na Instagramie, ale i na Facebooku. Jak podkreśla, miał ku temu ważny powód – zrobił to z powodu kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa. Bo miał nam wszystkim coś ważnego do przekazania. 

Dlaczego Johnny Depp założył profil na Instagramie?

Johnny Depp swoje konto na Instagramie (@johnnydepp) założył w czwartek, 16 kwietnia 2020 roku, wieczorem. Najpierw opublikował zdjęcie, na którym siedzi w oświetlonym blaskiem świec pomieszczeniu przypominającym piwnicę (albo jaskinię). „Cześć wszystkim... nagrywam coś dla was... dajcie mi minutę” – napisał pod fotografią (oczywiście w języku angielskim). I chwilę później udostępnił także 8-minutowe wideo

Johnny Depp jest bankrutem?! Nie zgadniecie, ile potrafił wydać miesięcznie >>>

„To moje pierwsze doświadczenie z mediami społecznościowymi. Nigdy nie robiłem czegoś takiego, bo nie miałem ku temu szczególnego  powodu. Aż do teraz. Teraz możemy prowadzić dialog w obliczu zagrożenia, jakie niesie ze sobą niewidzialny wróg” – powiedział w swoich pierwszych słowach, nawiązując oczywiście do koronawirusa. W swoim wideo, wyraził głęboki żal w związku z zaistniałą sytuacją, bolejąc nad tym, że ludzie tracą nie tylko bliskich, ale i pracę (w tym swoje firmy, na które nierzadko pracowali latami), a nawet lądują na ulicach. Podkreślił, jak ważne jest, byśmy szczególnie teraz wzajemnie się wspierali. Zachęcił do pozostawania w domu i wykorzystania tego czasu jak najlepiej – zaspokajania swojej ciekawości i rozwijania kreatywności. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Collaboration with my dear friend @jeffbeckofficial . Link in Bio

Post udostępniony przez Johnny Depp (@johnnydepp) Kwi 16, 2020 o 11:05 PDT

On sam postanowił nagrać dla wszystkich piosenkę, która dodaje otuchy. Mowa o piosence Johna Lennona „Isolation”, którą Depp postanowił nagrać z Jeffem Beckiem. Link do niej udostępnił w swoim bio (posłuchacie jej m.in. na Spotify czy Tidalu). Dodamy tylko, że od opublikowania pierwszego zdjęcia przez aktora nie minęła nawet doba, a jego profil na Instagramie już obserwuje 1,8 miliona fanów! Dołączacie?