Julia Kamińska i Piotr Jasek poznali się w 2009 roku. Tworzyli zgrany duet w życiu prywatnym, jak również zawodowym. Współpracowali m.in. przy takich produkcjach jak (uwielbiana przez Polki oraz Polaków) „Brzydula” czy „Leśniczówka”. Nie przeszkadzała im znacząca różnica wieku i, jak sami zapewniali, świetnie się dogadywali. Jednak od pewnego czasu w rodzimych mediach zaczęły się pojawiać informacje na temat kryzysu, z którym rzekomo mierzą się w związku. Teraz natomiast jeden z rodzimych tabloidów podał, że Julia Kamińska i Piotr Jasek się. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Julia Kamińska i Piotr Jasek rozstali się po 12 latach związku?

Jak poinformował tygodnik „Na żywo”, Julia Kamińska i Piotr Jasek rozstali się po 12 latach związku. Powodem takiej decyzji miały być liczne zobowiązania zawodowe, które skutecznie utrudniły pielęgnowanie łączącej ich relacji. Co więcej, znajomy Julii Kamińskiej i Piotra Jaska przyznał w rozmowie ze wspomnianym już czasopismem, że od pewnego czasu główni zainteresowani całą sprawą zmagali się z poważnym kryzysem. Właśnie dlatego postanowili zrobić sobie przerwę, a tym samym odpocząć od siebie. Podobno aktorka wyprowadziła się od ex (?) ukochanego i wróciła do własnego mieszkania.

Dodatkowo najbardziej spostrzegawcze fanki oraz spostrzegawczy fani Julii Kamińskiej zauważyli, że z mediów społecznościowych, na czele z Instagramem, zniknęły jej zdjęcia z Piotrem Jaskiem, co może potwierdzać rozstanie albo poważne problemy w związku. 

Warto jednak zaznaczyć, że informacje opublikowane przez „Na żywo” nie zostały jeszcze potwierdzone. Julia Kamińska i Piotr Jasek nie skomentowali medialnych doniesień. Przynajmniej na razie. W związku z tym pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie z ich strony.