Julia Wieniawa w kampanii Stradivarius Summer Mantras na lato 2021

Jeśli jakimś cudem zdarzyło wam się przegapić tę wiadomość, przypominamy – Julia Wieniawa została ambasadorką marki Stradivarius – hiszpańskiej sieciówki, należącej do koncernu Inditex, który jest także właścicielem m.in. Zary. Po raz pierwszy Polka swoją twarzą promowała markę w marcu, kiedy obok 6 dziewczyn z całego świata pojawiła się w kampanii VARIUS, mającej na celu wspierać wewnętrzną różnorodność. Teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę współpracy. Tym razem Julia Wieniawa została gwiazdą letniej kampanii marki – Stradivarius Summer Mantras. W jej ramach powstały zdjęcia i krótkie wideo, które właśnie wyszły na światło dzienne. Uwaga! Jeśli już nie możecie doczekać się wakacji, lepiej ich nie oglądajcie, bo zatęsknicie za latem jeszcze bardziej. Jeśli jednak chcecie umilić sobie oczekiwanie, zapraszamy do naszej galerii (u góry strony). 

Dzięki nim przeniesiecie się bowiem w beztroskie, sielskie klimaty – do uroczego domku na wsi, rozświetlonego ciepłymi promieniami słońca. W którym czas płynie wolno, by w pełni móc poświęcić go swojej pasji (Julia Wieniawa wybrała malowanie). Ale letnia kampania Stradivarius to także podróż w czasie. Cofamy się mniej więcej o 5 dekad – do drugiej połowy lat 60. Głównie za sprawą ubrań, które w nawiązaniu do najświeższych trendów czerpią ze stylu z epoki. Gwiazda do zdjęć pozuje więc w robionych na szydełku topach (a przynajmniej wyglądających na rękodzieło), szerokich dzianinowych spodniach z wysokim stanem, drapowanych spódnicach w kratkę gingham, a także dodatkach we wzory z epoki – kwiecistych bucket hats czy multibarwnych chustach na głowie. Choć w kolekcji nie brak także bardziej współczesnych, i równie modnych, elementów garderoby, takich jak dopasowane tanktopy, marynarki oversize czy jeansowe szorty. Uzupełnieniem kolekcji są sandały typu chunky, których – jak możecie się już domyślać – znakiem rozpoznawczym jest solidna podeszwa, która w tym sezonie jest absolutnym hitem. I naprawdę jest w czym wybierać!

Oprócz zdjęć w ramach kampanii Stradivarius Summer Mantras powstało także krótkie wideo, na którym można także usłyszeć aktorkę. Zresztą zobaczcie sami.

Zdjęcia i film z Julią Wieniawą to pierwsza odsłona kampanii Stradivarius Summer Mantras. W sumie spodziewać się możecie trzech. Gwiazdami kolejnych zostały holenderska influencerka Juultje Tieleman oraz artystka i influencerka Dasha Kozlovskaya z Rosji.