Julia Wieniawa ambasadorką marki Stradivarius! Polka została wybrana jedną z 7 dziewczyn z całego świata, które wsparły ruch VARIUS przeciwko etykietom

Julia Wieniawa odnotowuje sukces za sukcesem! Teraz – jako reprezentantka Polski – została wybrana jedną z 7 ambasadorek hiszpańskiej marki Stradivarius (należącej do koncernu Inditex „młodszej siostry” Zary). Tym samym dołączyła do zainicjowanego przez markę ruchu społecznego VARIUS, mającego na celu wspieranie „wewnętrznej różnorodności”. Chodzi o to, by pokazać, że każda z nas może mieć wiele twarzy, a jednocześnie pozostać wierną sobie. Tym bardziej, że każda z odsłon jest wyjątkowa!

To także próba walki z etykietami, które tak chętnie przykleja nam społeczeństwo. Tak łatwo jest przecież oceniać innych przez pryzmat tego, jak się ubierają czy co pokazują na Instagramie.

„Wielokrotnie, nawet nas nie znając, ludzie zakładają, kim jesteśmy i przyklejają nam etykietki (...) Ale kto nie jest zmęczony tymi etykietami?” – retorycznie pyta marka, zachęcając nas, by się nimi nie przejmować.

Zgadzacie się? Polubcie na Instagramie profil @iamvarius, który powstał wokół ruchu. I choć pierwszy post opublikowano dwa tygodnie temu, konto już zdążyło przyciągnąć ponad 10 tysięcy obserwatorów. A liczba ta stale rośnie. Zwłaszcza teraz, kiedy na światło dzienne wyszły nazwiska ambasadorek.

Bo oprócz Julii Wieniawy, ambasadorkami marki zostały także gwiazdy i influencerki z Włoch (Beatrice Vendramin), Meksyku (Renata Notni), Hiszpanii (piosenkarka Nía Correia i modelka Lorena Durán), Rosji (artystka Sasha Spilberg) i Holandii (@queenofjetlags). Wszystko po to, by dotrzeć do jak najszerszej społeczności na całym świecie z przekazem, że warto być po prostu sobą. Także, jeśli bywamy zmienne. „Po co być jedną dziewczyną, skoro można być VARIUS?” – to hasło przewodnie ruchu. 

W ramach akcji powstała sesja zdjęciowa z udziałem gwiazd – w tym oczywiście Julii Wieniawy. Efekty możecie zobaczyć w naszej galerii (u góry strony). #LOVEALLYOURVARIUS