Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki tworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie przez prawie dwa lata. Poznali się w wiele lat temu, gdy oboje dopiero stawiali pierwsze kroki w świecie filmu i serialu. Nie od razu jednak między nimi zaiskrzyło – nic zresztą dziwnego, Nikodem skończył wówczas już szkołę średnią, Julka natomiast była gimnazjalistką. Pierwsze plotki na temat związku tej dwójki pojawiły się więc długie lata po pierwszym spotkaniu. W 2020 roku aktorzy zaczęli coraz częściej pojawiać się razem na imprezach, paparazzi niejednokrotnie przyłapali na czułościach, które nie pozostawiały wątpliwości jeśli chodzi o charakter relacji „przyjaciół”. Aktorska para na dobre przestała się kryć ze swoimi uczuciami na początku 2021 roku.

Od tego czasu Julia i Nikodem chętnie publikowali wspólne zdjęcia, dzielili się z fankami i fanami urywkami z ich życia, wspólnego mieszkania czy kupna pieska o imieniu Bowie. Niestety para dzień przed drugą rocznicą związku ogłosiła rozstanie. Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! – napisała na Instagramie Wieniawa. Serwisy plotkarskie uważają jednak, że po niecałej półrocznej przerwie aktorzy postanowili dać sobie dugą szansę. Oliwy do ognia dodaje sama 24-latka, która opublikowała niedawno serię dwuznacznych zdjęć z byłym partnerem.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wrócili do siebie?

Niedługo po oficjalnym rozstaniu aktorskiej pary, dziennikarze i dziennikarki niejednokrotnie pytali Julię Wieniawę o charakter jej relacji z byłym partnerem po zakończeniu związkuMamy bardzo dobry kontakt. Nasz związek opierał się w bardzo dużej mierze na przyjaźni. Ta przyjaźń została i mam nadzieję zostanie jak najdłużej – wyznała Wieniawa w rozmowie z reporterem serwisu Pomponik.pl. Czy to na pewno tylko przyjaźń? Serwisy plotkarskie poddają słowa wokalistki wątpliwości po tym, jak autorka hitu „Nie muszę” opublikowała na swoim profilu na Instagramie post z okazji pierwszego dnia wiosny.

Aktorka wybrała się na przejażdżkę konną do stadniny Karoliny Ferenstein-Kraśko. Nie pojechała tam jednak sama. W pierwszej wiosennej wyprawie towarzyszył jej nie kto inny, jak Nikodem Rozbicki. Wykonawczyni przeboju „Zabierz tę miłość” podzieliła się zdjęciami i nagraniami z mazurskiej przygody w mediach społecznościowych, a w komentarzach natychmiast zawrzało od spekulacji i domysłów na temat relacji Julii z byłym partnerem.

Za każdym razem, gdy widzę cię z Nikodemem, moje serce rośnie. Nieważne, czy jesteście w związku, czy jesteście przyjaciółmi, widać jak bardzo uszczęśliwiacie siebie nawzajem małymi gestami. To jest piękne! 

Ale fajnie was widzieć razem!

Jak myślicie, czy Julia i Nikodem postanowili dać sobie drugą szansę? Czy ich relacja jest czysto przyjacielska, jak zapewnia aktorka?