Podczas oficjalnej prezentacji ramówki TVN na jesień 2021 Nikodem Rozbicki udzielił kilku wywiadów, w których odpowiedział na pytania związane nie tylko z nowym sezonem serialu Chyłka (przypomnijmy, że gra w nim jedną z głównych ról), ale również z życiem prywatnym. Aktor opowiedział o swoim związku z Julią Wieniawą. Przyznał, że tworzą całkiem zgrany duet, poza tym zachwycał się talentem swojej ukochanej. Ostatnio na podobny krok zdecydowała się Julia Wieniawa. W rozmowie z jednym z rodzimych tabloidów opowiedziała o uczuciu, które łączy ją z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa opowiedziała o związku z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzą jedną z najbardziej hot par w rodzimym show-biznesie. Regularnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, a kilka dni temu pojawili się razem na imprezie branżowej. Co więcej, gwiazda takich produkcji jak W lesie dziś nie zaśnie nikt oraz Wszyscy moi przyjaciele nie żyją udzieliła wywiadu, w którym poruszyła temat związku z Nikodemem Rozbickim. Czy jest szczęśliwa?

Julia Wieniawa przyznała w rozmowie z serwisem Pudelek, że jest pewna Nikodema Rozbickiego – są w sobie zakochani i tworzą naprawdę szczęśliwy związek. W dalszej części wywiadu dodała, że wszystkie relacje czegoś uczą i nie powinno się ich żałować. Dużo uczy się także od obecnego partnera, który – jak sama stwierdziła – jest niesamowicie inteligentny oraz oczytany. Okazuje się, że jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce wciąż czuje przysłowiowe motyle w brzuchu. 

„Jestem po prostu pewna Nikodema, nie mam nic do ukrycia. Jesteśmy zakochani i jest super. That's all” – przyznała Julia Wieniawa w rozmowie z serwisem Pudelek

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki – historia związku 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zaczęli się spotykać około dwa lata temu. Bardzo zależało im jednak na tym, by uchronić łączące ich uczucie przed mediami oraz zainteresowaniem fanek czy fanów. Dlatego plotki na temat ich związku potwierdzili „dopiero” w styczniu tego roku. Od tamtej pory uchodzą za jedną z najpiękniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie.