Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzą jedną z najbardziej uroczych, a zarazem lubianych par w rodzimym show-biznesie. Pierwsze doniesienia na temat uczucia, które ich połączyło, pojawiły się w mediach latem ubiegłego roku. Kilka miesięcy temu aktorka i aktor potwierdzili, że są razem – opublikowali urocze zdjęcia z wypadu w Tatry. Od tamtej pory regularnie dzielą się romantycznymi fotkami czy nagraniami w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Ostatnio Nikodem Rozbicki otworzył się na temat związku z Julią Wieniawą w wywiadach, których udzielił przy okazji promocji nowego sezonu Chyłka na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Co powiedział? Będziecie zaskoczone i zaskoczeni. 

Nikodem Rozbicki opowiedział o związku z Julią Wieniawą!

Nikodem Rozbicki pojawił się ostatnio na prezentacji jesiennej ramówki TVN, aby promować nowy sezon głośnego serialu Chyłka, w którym gra jedną z głównych ról. Przy okazji udzielił kilku wywiadów. Co ciekawe, nie odpowiadał tylko na pytania dotyczące jego kariery, ale również życia prywatnego, w tym związku z Julią Wieniawą, czyli bez wątpienia jedną z najpopularniejszych obecnie gwiazd w Polsce. 

Nikodem Rozbicki przyznał w rozmowie z redaktorką serwisu Jastrząb Post, że (podobnie jak w przypadku innych par) zdarzają się sytuację, w których mają odmienne zdania czy opinie. Ale nie przeszkadza mu to. Jak się okazuje, Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki dyskutują na różniące ich tematy, co bardzo mu się podoba. Dzięki temu mogą się bowiem czegoś od siebie nauczyć. 

„Mamy często zażarte dyskusje i to jest ekstra, bo możemy do czegoś siebie przekonać wzajemnie, możemy czegoś siebie nauczyć. Nie jest to taki związek, który jest po prostu miło i fajnie (…)” – zdradził Nikodem Rozbicki w wywiadzie dla Jastrząb Post. 

Natomiast w dalszej części wywiadu aktor zaczął wspominać wspólny trip po Europie (przypomnijmy, że para odwiedziła m.in. Amsterdam, Paryż i Wenecję, a całość relacjonowała na swoich profilach na Instagramie) i przyznał, że razem z Julią Wieniawą tworzą dobrze zgraną parę. Są partnerami. Jednocześnie mają dość silne temperamenty. 

„Raczej jesteśmy parą dobrze zgraną, która ma silne temperamenty, więc zdarza nam się jakaś różnica zdań, ale staramy się wtedy znaleźć po prostu wspólny front albo chociaż jakąś nić porozumienia (…)” – przyznał Nikodem Rozbicki w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. 

W naszej galerii możecie zobaczyć najpiękniejsze - wspólne zdjęcia Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Lubicie ich jako parę?