Od kilku miesięcy w mediach pojawiają się spekulacje na temat związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Przypomnijmy, że latem 2020 gwiazdorska para została przyłapana na czułościach. Ostatnio Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spędzili kilka dni w polskich górach w towarzystwie znajomych, a teraz wypoczywają na Zanzibarze. Czy między gwiazdami polskiego filmu rzeczywiście jest coś więcej? Tym razem plotki okazały się prawdą. 21-letnia aktorka, wokalistka i bizneswoman udzieliła szczerego wywiadu magazynowi Gala, w którym potwierdziła związek z kilka lat starszym kolegą po fachu, a także opowiedziała, jakie zmiany zaszły w jej życiu na przestrzeni ostatnich miesięcy. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki oficjalnie razem!

Julia Wieniawa przyznała w rozmowie z redaktor naczelną Katarzyną Dąbrowską dla magazynu Gala, że jej rok totalnie się zmieniło przez ostatni rok. Co ważne, 21-letnia gwiazda polubiła siebie i doceniła czas, który spędza sama ze sobą. Julia Wieniawa wyznała także, że jest zakochana, a tym samym potwierdziła także medialne doniesienia dotyczące jej związku z Nikodemem Rozbickim. Jak sama przyznała, nie ma zamiaru całkowicie ukrywać swojej relacji i wciąż będzie dzieliła się życiem prywatnym z fanami (oczywiście w pewnym stopniu). Chce jednak pielęgnować swoją prywatność.

Warto również wspomnieć, że już niedługo na platformie Netflix pojawi się nowy film z Julią Wieniawą i Nikodemem Rozbickim w rolach głównych. Z oficjalnego opisu produkcji wynika, że akcja toczy się w Nowy Rok, ale jest bezpośrednio związana z wydarzeniami, do których doszło w Sylwestra. Dwóch detektywów trafia bowiem do domu na przedmieściach, gdzie znajduje się kilka… trupów. A następnie starają się wyjaśnić, jak doszło do tej tragedii. Premiera już w grudniu 2020 roku. Więcej szczegółów znajdziesz pod tym linkiem: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zagrali razem w filmie Netflixa! >>>.

Na oficjalnych profilach Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego na Instagramie znajdziesz ich pierwsze – wspólne zdjęcia. Możesz zobaczyć je także w naszej galerii, na górze strony.