Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki – o tej dwójce wciąż jest głośno. Niedawno gwiazdorska para spędziła kilka dni w górach w towarzystwie swoich znajomych, a następnie wypoczywała na Zanzibarze. Romantyczne zdjęcia, które pojawiły się na profilu Nikodema Rozbickiego na Instagramie wskazują na to, że między nim a Julią Wieniawa jest coś więcej. Fanów aktorów z całą pewnością ucieszy fakt, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć ich razem na ekranie. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zagrali w polskim filmie Netflixa o dość zaskakującym tytule Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. Oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat produkcji. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zagrali razem w filmie Netflixa!

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją to nowy film z Julią Wieniawą i Nikodemem Rozbickim w rolach głównych. Informacje na temat nowej – polskiej produkcji wyprodukowanej dla Netflix pojawiły się wśród filmowych i serialowych zapowiedziach platformy na grudzień 2020. Z oficjalnego opisu filmu dowiadujemy się, że akcja toczy się w Nowy Rok, ale jest bezpośrednio związana z wydarzeniami, do których w sylwestrową noc doszło w jednym z podmiejskich domów. Dwóch detektywów trafia do posiadłości pełnej trupów i próbuje ustalić, jak doszło do tragedii. 

„W Sylwestra może zdarzyć się wszystko. Zwłaszcza kiedy pogmatwane relacje oraz uczuciowe napięcia zmieszają się z używkami i niebezpiecznym seksem. Na własne oczy doświadczają tego dwaj detektywi, gdy w Nowy Rok wchodzą do podmiejskiego domu pełnego trupów, nie mogąc ustalić przyczyny masakry” – czytamy w opisie nowego filmu Netflix

Kogo zobaczymy na ekranie obok Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego? Pełna obsada nie jest jeszcze znana. Wiadomo natomiast, że film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją powstał we współpracy z Aurum Film i Mitją Okornem, czyli reżyserem takich produkcji jak Listy do M czy Planeta Singli. Czyżbyśmy mieli do czynienia z pierwszą – polską czarną komedią na platformie Netflix?   

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją – zwiastun

Kilka dni temu do sieci trafił zwiastun nowego filmu z Julią Wieniawą i Nikodemem Rozbickim. Dzięki kilkuminutowego wideo lepiej poznajemy bohaterów produkcji Netflixa, czyli grupę młodych ludzi, którzy bawią się na imprezie sylwestrowej w luksusowej willi nad miastem, a także dowiadujemy się, co między innymi wydarzy się na ekranie. Czego możemy spodziewać się po filmie Wszyscy moi przyjaciele nie żyją? Trailer produkcji możesz obejrzeć w naszej galerii (na górze strony).

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją – data premiery

Na kiedy zaplanowano premierę filmu Wszyscy moi przyjaciele nie żyją? Produkcja będzie dostępna dla subskrybentów Netflixa szybciej niż mogłoby się wydawać. Nowy film z Julią Wieniawą i Nikodemem Rozbickim w rolach głównych trafi na popularną platformę 28 grudnia 2020 roku. Będziesz oglądać?

Już jest pierwsza kolekcja marki odzieżowej Juli Wieniawy! Zobaczcie ubrania LEMISS >>>