Julia Wieniawa to jedno z najgorętszych nazwisk rodzimego show-biznesu. 21-letnia gwiazda ma na swoim koncie udział w takich produkcjach, jak Rodzinka.pl, Hejter czy W Lesie dziś nie zaśnie nikt. Niedługo zobaczymy ją również w nowej wersji Chłopów. Julia Wieniawa nie daje się jednak zaszufladkować, wciąż próbuje swoich sił w różnych dziedzinach sztuki oraz biznesu i… osiąga kolejne sukcesy. Przypomnijmy, że na początku lipca światło dzienne ujrzał jej najnowszy singiel SMRC, a kilka tygodni temu gwiazda wróciła niedawno na treningi do 11. edycji programu Taniec z gwiazdami. Przed chwilą natomiast Julia Wieniawa poinformowała swoich fanów, że stworzyła własną markę kosmetyczną!

Julia Wieniawa stworzyła markę kosmetyczną!

Fani Julii Wieniawy z całą pewnością zauważyli, że ich idolka pracuje nad czymś wyjątkowym. O swoim secret project informowała bowiem za pośrednictwem Instagram Stories. Wczoraj 21-letnia gwiazda poinformowała, że przygotowała dla swoich obserwatorów niespodziankę i poprosiła, by śledzili jej profil kolejnego dnia o godz. 12:00.

Nareszcie wiemy, o co chodzi. Julia Wieniawa stworzyła własną markę kosmetyczną – Jusee Cosmetics. Jak sama przyznała, pracowała nad tym projektem od ponad roku i nie mogła doczekać się w dnia, w którym będzie mogła uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego nowego biznesu.

Stworzenie własnej marki kosmetycznej od zawsze było moim marzeniem. Po raz kolejny przekonałam się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Że ciężka praca oraz determinacja pozwalają osiągnąć każdy cel. Więcej informacji już wkrótce. Zapraszam Was do świata Jusee - mówi Julia Wieniawa.

 

Jusee Cosmetics – co znajdziemy w ofercie?

Co znajdziemy w ofercie Jusee Cosmetics, czyli marki kosmetycznej stworzonej przez Julię Wieniawę? Niestety na razie tego nie wiadomo. Gwiazda poprosiła swoich fanów, by uzbroili się w cierpliwość. Nie ma jednak wątpliwości, że stworzone przez nią kosmetyki są czymś absolutnie wyjątkowym. Jeżeli (a właściwie „kiedy”) oferta marki Jusee Cosmetics zostanie ujawniona, to z całą pewnością was o tym poinformujemy.

Julia Wieniawa w obsadzie animacji „Chłopi” na podstawie powieści Władysława Reymonta. Kto jeszcze zagra w tej wyjątkowej produkcji? >>>