Julia Wieniawa już nie raz udowodniła, że jest wszechstronnie uzdolniona. 21-latka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce, a jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie! Julka ma na koncie kilka filmów, takich jak głośna produkcja „Kobiety mafii” w reżyserii Patryka Vegi, jeden z pierwszych polskich slasherów „W lesie dziś nie zaśnie nikt” (z powodu pandemii premiera odbyła się na platformie Netflix i przez jakiś czas utrzymywała się na podium najchętniej oglądanych filmów) oraz „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy, a także „Kobieta sukcesu”, w którym zagrała jedną z głównych ról. Aktorka występuje również w serialach – ostatnim tytułem, który możecie oglądać z jej udziałem jest „Zawsze warto”, wyprodukowany przez telewizję Polsat. Poza tym Julia Wieniawa spełnia się na wielu innych polach. Przekonaliśmy się o tym, że potrafi tańczyć, ponieważ wzięła udział w programie „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”, występując u boku Stefano Terrazzino. Niestety po drugim odcinku zawieszono edycję i przeniesiono ją do jesiennej ramówki z powodu koronawirusa. 

Niedawno magazyn „Forbes” wyróżnił Julię Wieniawę w prestiżowym rankingu „Najlepsza marka osobista kobiet w Polsce 2020”, w którym gwiazda znalazła się na 4. miejscu wśród takich osobowości jak Olga Tokarczuk, Anna Lewandowska czy Magda Gessler. Wieniawa cały czas udowadnia, że nie ma zamiaru spoczywać na laurach i nie daje się zaszufladkować! Nie od dziś wiadomo, że jej pasją jest muzyka – ma na koncie takie piosenki jak „Oddycham” czy „Nie muszę”, które nabiły miliony wyświetleń w serwisie YouTube i na platformach streamingowych. W jednym z wywiadów Julia przyznała, że robienie piosenek to bardziej jej hobby i raczej nie planuje wydać płyty. Być może zmieni zdanie, ponieważ reakcje fanów na jej nowy singiel „SMRC” są bardzo entuzjastyczne!

Julia Wienawa w Hot16Challenge2! Fani są zachwyceni jej wykonaniem >>>

Julia Wieniawa nagrała nowy singiel po długiej przerwie! 

Julia Wieniawa swój ostatni singiel „Nie muszę” wydała niecałe 2 lata temu. Fani mieli nadzieję, że to zapowiedź jej debiutanckiego albumu, jednak artystka jasno dała do zrozumienia, że nie planuje nagrywać całej płyty. Jednak dzisiaj rano zaskoczyła swoich fanów i wypuściła nowy singiel „SMRC”, do którego powstał również teledysk. To bardzo zmysłowa piosenka i minimalistyczny teledysk. Za muzykę do utworu odpowiada Julia Wieniawa i Wojtek Urbański, który również wyprodukował tę piosenkę. Tekst do „SMRC” napisała Mery Spolsky. – Tekst piosenki pozostawia szerokie pole do interpretacji, w każdym odbiorcy zapewne będzie rezonował w inny sposób. Dla nas, jako twórców, była to podróż w głąb siebie, zrozumienie naszych ograniczeń i lęków. To piosenka o odrzuceniu, osamotnieniu oraz sposobie radzenia sobie z sytuacją wykluczenia. Może ona występować na mniejszą skalę, kiedy poddawani jesteśmy surowej, często niesprawiedliwej ocenie najbliższego otoczenia, naszych bliskich. Występuje też w sytuacji, kiedy mówimy o wykluczeniu całych grup społecznych. Remedium na to jest druga zwrotka, która snuje przewrotną wizją zwycięstwa, może nawet wzięcia symbolicznego odwetu… – mówi o „SMRC” Julia.

Posłuchajcie magicznego utworu Julii Wieniawy w galerii powyżej. Kiedy artystka opublikowała piosenkę „SMRC”, pojawiły się komentarze fanów, którzy deklarują, że bardzo chętnie kupią płytę Wieniawy. Cóż, być może gwiazda zmieni jednak zdanie i kiedyś nagra cały album!