Kilka miesięcy temu na polskim rynku beauty zadebiutowała Jusee Cosmetics, czyli marka stworzona przez Julię Wieniawę, jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. W ofercie brandu znajdziemy pomadki w najmodniejszych ponadczasowych i uniwersalnych kolorach, a także wydłużającą rzęsy mascarę. Wszystko wskazuje na to, że Julia Wieniawa pracuje nad kolejnym projektem. Fani są przekonani, że aktorka, wokalistka i bizneswoman stworzyła własną markę odzieżową. Informacje na ten temat pojawiły się również w rodzimych mediach.

Julia Wieniawa stworzyła własną markę odzieżową?

Julia Wieniawa spędziła ostatnie dni w górach w towarzystwie swoich przyjaciół. Podczas mini urlopu gwiazda opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje w sportowych ubraniach. Komplet wzbudził ogromne zainteresowanie fanów Julii Wieniawy - pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z pytaniami o markę i o to, gdzie można go kupić. Gwiazda nie zdradziła jednak, kto zaprojektował legginsy i sportowy top.

W związku z tym wiele osób zaczęło podejrzewać, że Julia Wieniawa stworzyła własną markę odzieżową, ale nie chce jeszcze zdradzać szczegółów nowego projektu. Ich uwagę zwrócił m.in. komentarz Patricii Kazadi. „Kocham ten komplecik. Can’t wait” - napisała wokalistka, a prywatnie znajoma 21-letniej gwiazdy.

Czy niedługo na polskim rynku pojawią się ubrania od marki stworzonej przez Julię Wieniawę? Tego na razie nie wiadomo. Pozostaje nam nic innego, jak czekać na oświadczenie gwiazdy albo kolejne szczegóły dotyczące nowego biznesu.

Julia Wieniawa padła ofiarą body shamingu na Instagramie. To zjawisko dotyczy 90% kobiet! >>>