Julia Wieniawa i Ralph Kaminski gośćmi Kuby Wojewódzkiego

Julia Wieniawa i Ralph Kaminski – to właśnie te dwie barwne postacie polskiej estrady pojawią się w najbliższym odcinku programu „Kuba Wojewódzki”. Co ciekawe, o wizycie gwiazd młodego pokolenia w popularnym show wyjątkowo nie dowiedzieliśmy się od samego gospodarza. „Króla TVN” tym razem wyprzedził z ogłoszeniem jeden z jego gości.

W najbliższy wtorek – Kuba Wojewódzki SZOŁ (powiem tak, działo się) – oznajmił Ralph Kaminski na swoim oficjalnym profilu w serwisie Instagram.

Autor hitu „Bal u Rafała” przyjął zaproszenie od gwiazdora stacji TVN po raz drugi. Przypomnijmy, że charyzmatyczny wokalista zasiadł na słynnej kanapie już w marcu 2020 roku, gdy promował swój drugi album studyjny „Młodość”. Z kolei dla wykonawczyni przeboju „Nie muszę” jest to debiut w talk show znanego showmana.

Julia Wieniawa długo nie chciała wystąpić u Kuby Wojewódzkiego

Wizyta Julii Wieniawy w programie Kuby Wojewódzkiego dla wielu osób może być sporym zaskoczeniem. Nie jest bowiem tajemnicą, że aktorka i piosenkarka przez lata odmawiała dziennikarzowi rozmowy w ramach jego autorskiego formatu. O powodach swojej niechęci do występu w tym konkretnym show opowiedziała w ubiegłym roku w podcaście Żurnalisty. 

Trochę się bałam Kuby, bo mimo że znam swoją wartość, to kurde bałam się, że potraktuje mnie jak influencerki albo dziewczynę chłopaków – oznajmiła.

Gwiazda filmów „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” zdradziła, że zaproszenie do show Wojewódzkiego otrzymywała aż pięciokrotnie. Ostatnim razem dostała nawet od prowadzącego listę pytań, aby mogła odpowiednio przygotować się do swojego występu w show. Tematy planowanej rozmowy nie przypadły jednak jej do gustu.

Dostałam od niego maila z pytaniami: Czy podglądasz aktorów na planie, czy to oni podglądają ciebie? Miałam takie: k***a, czy ja jestem tylko obiektem seksualnym w twoim wywiadzie, czy o co tu chodzi. Oczywiście, że można jakoś inteligentnie i śmiesznie poprowadzić taką rozmowę, ale ja byłam wtedy gówniarą, nadal jestem i nadal nie wiem, czy zdecydowałabym się na tego Kubę. Bałam się strasznie, że mnie zagnie i zrobi ze mnie kretynkę, mimo że nią nie jestem – ujawniła.

Stwierdziłam, że nie potrzebuję go do popularności, a co innego daje ten program? – dodała.

Jak się właśnie okazało, popularna 23-latka w końcu zmieniła zdanie i tym razem zgodziła się na udział.

Premierowa emisja odcinka programu „Kuba Wojewódzki” z Julią Wieniawą i Ralphem Kaminskim już we wtorek o godzinie 22:40 w TVN.

Macie zamiar go obejrzeć?